A A A K K K
для людей із порушенням зору
КОНОПЛЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область Березівський район

Інвестиційний паспорт ОТГ

 

 

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ

 

 

КОНОПЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 

БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

ЕБРР увеличил инвестиции в Украину на треть | АССОЦИАЦИЯ ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2021 рік

 

ЗМІСТ

Розділ І. ВІЗИТКА ГРОМАДИ

  1. Вітальне слово голови

Розділ ІІ. СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОФІЛЬ

2.1. Назва громади, адміністративний центр, адреса

2.2.Кількість населених пунктів, площа, чисельність населення

2.3. Наявність планувальних документів

2.4. Природно-географічні та кліматичні умови

2.5.  Місія та стратегічне бачення розвитку громади

2.6. Інфраструктура

2.6.1. Транспорт та дорожнє господарство

2.6.2. Газифікація та енергетика

2.6.3. Водопостачання та водовідведення

2.7.  Економічний потенціал

2.8. Фінансова та банківська системи

2.9. Культура, дозвілля, спорт

2.10. Охорона здоровя

2.11. Освіта

2.12.Туризм  та  рекреація

 

РОЗДІЛ ІІІ. ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ

 

3.1. Інвестиційні переваги

3.2. Інвестиційний розвиток території

3.3. Інвестиційні пропозиції

згідно з формами:

 • Анкета інвестиційного майданчику типу  Brownfield

 

РОЗДІЛ ІV. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розділ І. ВІЗИТКА ГРОМАДИ

 

1.1. Вітальне слово сільського голови

 

             Шановні інвестори!

 

            Коноплянська об’єднана територіальна громада є інвестиційно-привабливою територією для залучення вітчизняного та іноземного капіталу. Наша сільська рада  має достатній запас трудових та природних ресурсів, позитивну динаміку розвитку сільського господарства, вільні виробничі потужності в промисловій галузі, розвинуту соціальну та транспортну інфраструктуру.

            Заради гідних умов проживання  і впевненості в майбутньому добробуті наших мешканців працюють чимало підприємств та людей різних професій та різного віку.Тому всі разом ми повинні визначити головні напрямки спільних зусиль розвитку інфраструктури громади, проведення системної роботи з поліпшення місцевого бізнес-клімату і розширення інвестиційних можливостей. Ми маємо не просто жити з дня до дня, вирішуючи поточні проблеми, але й мати чіткий план розвитку і рухатися за ним. Кожен з нас на своєму місці здатен зробити важливий внесок у завтрашній день. Тож, прямуймо у крок до спільної мети та кращого майбутнього! Давайте разом для себе, всіх оточуючих  і для наших майбутніх поколінь створимо по-справжньому комфортні, якісні та доступні умови життя аби з впевненістю дивитися вперед!

 

 

 

 

Сільський голова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розділ ІІ. СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОФІЛЬ

2.1. Назва громади,  адміністративний центр, адреса

Коноплянська сільська рада (об’єднана територіальна громада) утворена 18 серпня 2016 року в рамках адміністративно-територіальної реформи 2015 року та Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». До складу об’єднаної громади ввійшли Калинівська, Коноплянська,Михайлопільська та Катерино-Платонівська  сільські ради.

Адміністративний центр громади знаходиться у селі Конопляне.

           Адреса: 67220, Одеська область, Іванівський район, с. Конопляне, вул. 30 років Перемоги, 70.

 

 

2.2. Кількість населених пунктів, площа, чисельність населення 

 

До складу Коноплянської об’єднаної територіальної громади громади увійшло 20 населених пунктів: село Конопляне, село Богунове, село Люботаївка, село Силівка, село Тарасівка, село Шерове, село Калинівка, село Вовкове, село Гудевичеве, село Джугастрове, село Новакове, село Соколове, село Михайлопіль, село Козлове, село Марціянове, с. Ново-Українка, с. Крижанівка, с. Катерино-Платонівка, с. Ганно-Покровка, с. Маркевичеве.  

ОТГ займає площу близько 430 км2 з населенням 6413 мешканців. Межує на заході зі Знам’янською громадою, на півночі з Петровірівською громадою, на сході - з Розквітівською громадою, на півдні – з Іванівською та Великобуялицькою громадами.

 

2.3. Наявність планувальних документів

 

Планувальні документи представлені генеральним планом, який потребує оновлення. В 2021 році було розроблено генеральний план та план зонування території села Ганно-Покровка.

 

 

2.4. Природно-географічні та кліматичні умови

 

Коноплянська сільська об’єднана територіальна громада розташована у північній частині Березівського району в зоні правобережного лісостепу на півночі Причорноморської западини. Рельєф – плоскохвиляста лісова рівнина, розчленована балками, із загальним. похилом до Чорного моря. Корисні копалини: вапняки, цегельно-черепична сировина, зареєстрованих родовищ - немає.

Рельєф рівнинний, з невеликою кількістю балок. З півночі на південь територію громади перетинає долина ріки Великий Куяльник, яка впадає в Хаджибейський лиман. Ґрунти переважно чорноземні звичайні середньо- і малогумусні (бл. 90 %).

Клімат помірно – континентальний, сухий.

Згідно з агрокліматичним районуванням територію громади віднесено до третього (південного) агрокліматичного району,  який характеризується жарким, посушливим літом та помірно холодною малосніжною зимою з частими відлигами. Середньорічна температура повітря +12 ◦С. Пересічна температура повітря січня -1,1◦С морозу, липня – 26,5 ◦С тепла. Абсолютний максимум  +40◦С, абсолютний мінімум -28◦С. Тривалість без морозного періоду 170-235 днів.

 

 

2.5.  Місія та стратегічне бачення розвитку громади

 

В затвердженому Стратегічному плані розвитку Коноплянської громадина період 2018- 2022 роки визначено такі основні завдання:

1.         Громада визначає «якірні точки» зростання та формує власну економічну ідентичність.

2.         Місцевій владі вдається сформувати основні планувальні документи ОТГ: стратегія, схему планування громади, генеральні плани населених пунктів.

3.         Підприємницький та інвестиційний клімат громади покращується, зростає інтерес інвесторів до впровадження бізнес проектів на території громади.

4.         Оформлюються пропозиції інвестиційної нерухомості – приміщення, майданчики.

5.         Створюються привабливі інвестиційні пропозицій у пріоритетних сферах розвитку громади  - переробка с/г продукції, будівництво.

6.         Громада є активним учасником впровадження Стратегії розвитку регіону та, відповідно, реципієнтом Державного Фонду регіонального розвитку.

7.         Громада ефективно використовує державну субвенції на розвиток інфраструктури.

 

Коноплянська громада поступово формує свій імідж як інвестиційно приваблива територія з пріоритетами у галузі ефективного сільського господарства, переробки та будівництва. Внаслідок ефективної політики місцевої та регіональної влади громада залучає стратегічних інвесторів у пріоритетні галузі економіки та сільського господарства. Громада здійснює інвентаризацію земель та формує портфель привабливих інвестиційних пропозицій, активно просуваючи їх на інвестиційні ринки. В громаду поступово заходять інвестори, зокрема у пріоритетні галузі. Навколо стратегічних інвесторів активізується малий і середній бізнес, заповнюючи нішу постачальників, логістики та послуг. Зростає рівень доходів населення, що пожвавлює внутрішній ринок. Проекти розвитку в рамках реалізації Стратегії розвитку області активізують економічне життя на сільських територіях, формуючи «якірні точки» економічного зростання, зокрема, це будівельний сектор, диверсифікація сільського господарства, створення неаграрних видів бізнесу тощо.

Активне залучення державних субвенції та коштів з ДФРР разом з чітким планом модернізації інженерної та соціальної інфраструктури в середньостроковій перспективі дозволять значно підвищити рівень комфорту та покращити стан доріг в громаді.

 

 

2.6. Інфраструктура

 

2.6.1. Транспорт та дорожнє господарство

 

Транспортне сполучення забезпечується автомобільними дорогами загального користування державного та місцевого значення. Мінімальна відстань населених пунктів до адміністративного центру становить близько 1,5 км, максимальна (1 населеного пункту) – 25,6 км.

             За діючою маршрутною мережею пасажирського автомобільного транспорту здійснюється перевезення на приміській маршрутній мережі.

          Через села громади проходить автомобільна траса загального користування регіональна дорога Р-71 та дороги місцевого значення.

           Вигідність географічного розташування громади полягає у відносно невеликій відстані від Одеси (85 км до центра громади), поряд з автомагістраллю М-05 (12 км) та залізничною станцією Сербка (8 км). Протяжність доріг місцевого значення складає близько 60 км, ділянок доріг державного значення – 66 км.

 

                                             Мал.1    Транспортне сполучення в межах громади

 

2.6.2. Газифікація та енергетика

Всі населені пункти Коноплянської сільської ради газифіковані та підключені до електропостачання. Також на всіх вулицях проведено та постійно утримується в належному стані вуличне освітлення.

 

2.6.3. Водопостачання та водовідведення

По населеним пунктам громади проведено водогони по яких з артсвердловин постачається вода для потреб мешканців та підприємств. Їх стабільну роботу забезпечують ФОП «Коваченко Л. К.», КП «Розенфельд».    Централізоване водовідведення відсутнє. Кожне домогосподарство має свою стічну яму, яка періодично викачується спеціальною асенізаційною технікою КП «Розенфельд».  

 

2.7.  Економічний потенціал

У галузевій структурі сільського господарства  переважає рослинництво над тваринництвом. Це вирощування таких культур: зернові та зернобобові, в т.ч. пшениця, кукурудза, соняшник. На території громади орендують земельні  паї  СФГ "Степова зоря", СП "Правда", ТОВ "Стефан", ПСП "Дружба", ПСП "Україна", ТОВ «Альфа-Плюс ЮГ», ФГ «Адапт», СФГ «Гечанове», ТОВ «АГРО гюбі+», СФГ «Весна»,  СТОВ «Злагода», ФГ «Обухін», СФГ«Колосок», СФГ «Ірина» та ін. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/107499404_692612138251737_8128395220980834493_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=jm2npBjd4aEAX9dUkl4&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=27420c1124dae1b804200e0eebfef46a&oe=5F2E20D8

На території громади функціонують 8 товариств з обмеженою відповідальністю, 3 приватних підприємства, 51 селянських фермерських  господарств, що займають 25,0 тис. га ріллі, та 372 одноосібників, які є землекористувачами на території громади.

           ПП «Агрореволюшн», яке викупило  базу відпочинку ТОВ «Дзеркальний карп», займається вирощуванням часнику. З 2017 року  закладено горіховий сад на площі 15 га та висаджено фундук на площі 15 га.

            ПСП «Дружба» в с. Конопляне займає площу понад 5 тис. га ріллі.

            Промисловість   представлена дрібними  підприємствами малого бізнесу.

             СПД  Гайдаржи Д.В. займається виробництвом паливних  гранул з відходів соняшнику та соломи (альтернативне паливо).

             На території Коноплянської сільської ради  мережа об’єктів роздрібної торгівлі складається з 45 підприємств торгівлі по реалізації  продовольчих та непродовольчих  товарів. Сфера  послуг  складається з 3 підприємств  по наданню  перукарських послуг, СТО. Мережа ресторанного господарства  включає 3  підприємства - це  кафе та  заклади швидкого харчування.

              Станом на 01.06.2021р. середня заробітна плата по громаді склала 10747 грн., а по сільськогосподарських підприємствах – 7053 грн.

              Населення працездатного віку станом на 01.01.21р. складає 3706 чол., що становить 57,8 % від загальної кількості населення. 

 

2.8. Фінансова та банківська системи

 

За 2020 рік  до бюджету сільської  ради  надійшло податків та зборів по загальному фонду в сумі  21918417,01 грн., що становить  96,4% до планових показників. Невиконання доходної частини склало 807783 грн., що обумовлено рядом причин.

Податку з доходів фізичних осіб надійшло 10201935,36 грн.. План виконано на 87,6 %. В зв’язку з карантинними заходами , що були введені в країні по недопущенню розповсюдження коронавірусної хвороби COVID 19 знизились надходження податку з доходів фізичних осіб (-789063,15). Також в зв’язку  з посухою та неурожаєм  зернових культур не виконано надходження доходів по податку на доходи з паїв сільгоспвиробників (-620528,55).

В той час найбільшими платниками податку є СП ТОВ «Правда» (1946321,42 грн., що на 217878,34 грн. менше 2019 року), СП «Дружба» (1429773,92 грн., що на 421146,45 грн менше 2019 року), СП «Україна» (1000216,52 грн., що на 317038,22грн. менше 2019 року 1317254,74).                          

Недоотримано доходів в бюджет  від ДП ДГ «Богунівська еліта» через втрату прибутку із-за посухи та ненадходженням компенсації з державного бюджету, яка дала би можливість розрахуватися з боргами.     

Плати за землю до бюджету за звітний період надійшло 5429646,79 грн., при запланованих  3832300 грн.. Земельного податку надійшло 2679816,07 грн. ( 153,5%) , орендної плати надійшло 2749830,72 грн. (131,7%).

Єдиного податку надійшло  5754792,37  грн., при запланованих 6766900  грн.(85,0 %) ,  в тому числі від сільгоспвиробників надійшло  4859466,58 грн.. Невиконання обумовлене у  зв’язку  з посухою та неурожаєм  зернових культур.

Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки надійшло  181255,97 грн. при запланованих  131100 грн., або 138,2% до плану.

Неподаткові надходження за 2020 рік становлять  243024,58 грн. (88,3%). З них адмінштрафи -13456 грн., адміністративні збори та платежі- 194568,58 грн., інші неподаткові надходження- 35000 грн.

До спеціального фонду надійшло 527506,27 грн.,або 119,4% планових призначень (з них: екологічний податок-18192,93 грн.,  власні надходження- 509313,34 грн.).Дебіторська та кредиторська заборгованості станом на 01.01.2021 року  відсутня.

              Найближчі банківські установи розміщені в смтІванівка (близько 8 км від с. Конопляне – центру громади). А саме там функціонують Авальбанк, Приватбанк та Ощадбанк.Однак в багатьох магазинах, що працюють на території громади та в приміщенні сільської ради встановлені термінали для оплати послуг.

 

2.9. Культура, дозвілля, спорт 

 

На території Коноплянської сільської ради працює 4 будинки культури (Коноплянський, Катерино-Платонівський, Маркевичівський та Козлівський) та 6 клубів (Богунівський, Тарасівський, Люботаївський, Калинівський, Гудевичівський, Михайлопільський), 10 бібліотек (Коноплянська доросла, Коноплянська дитяча, Гудевичівська, Калинівська, Богунівська, Джугастрівська, Михайлопільська, Козлівська, Катерино-Платонівська, Маркевичівська).

            Завдяки клопіткій праці клубних працівників в населених пунктах громади регулярно проходять урочисті заходи до святкових дат  аби забезпечити  місцевих мешканців гідним дозвіллям та відпочинком від буденних справ.   Світлина від Коноплянська сільська рада.

Діяльність сфери фізичної культури та спорту спрямовується на створення умов для розвитку фізичної культури та спорту, зміцнення здоров’я населення шляхом залучення їх до систематичних  занять фізичною культурою і спортом.

На території сільської ради умови для занять фізкультурою і спортом створені, на жаль, лише біля навчальних закладів, де є впорядковані спортивні зали та майданчики. Майже в  кожному селі  є стадіони на яких змагаються футбольні команди району, а кожного дня – школярі вдосконалюють свої спортивні навички.

Сільські спортивні команди постійно беруть участь у змаганнях, займають призові місця з різних видів спорту (волейбол, футбол, теніс, самбо).

Світлина від Коноплянська сільська рада.

 

2.10. Охорона здоров’я

 

На території Коноплянської сільської ради  для надання медичної допомоги населенню функціонують одна амбулаторія загальної практики сімейної медицини (Коноплянська АЗПСМ),  п’ять пунктів здоров’я  в селах: Богунове, Гудевичеве, Калинівка, Джугастрове, Михайлопіль і два ФАПи в с. Катерино-Платонівка та Маркевичеве, які забезпечені необхідними медичними препаратами, холодильниками, тонометрами, електрокардіографом, вагами для дітей, безперебійно працюють телефони, інтернет. На фінансування даних закладів до Іванівського ЦПМСД  передаються кошти на комунальні послуги, придбання медикаментів та інше.

 

2.11. Освіта

 

В громаді Коноплянської сільської ради  розташовані  4 середні школи І-ІІІ ступенів (Коноплянська ЗОШ, Калинівська ЗОШ, Богунівський НВК-ДС, Катерино-Платонівський НВК-ДС), 4 школи І-ІІ ступенів (Гудевичівська ЗОШ, Михайлопільська ЗОШ, Джугастрівський НВК-ДС, Маркевичівський НВК-ДС), 3 дитячі садки – Коноплянський, Михайлопільський, Гудевичівський. Дані заклади відвідують 200 дітей дошкільного віку та 951- шкільного віку.

Світлина від Коноплянська сільська рада. Джугастрівський НВК

Світлина від Коноплянська сільська рада. Михайлопільська ЗОШ

https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/107540502_279554366625247_6035513605149851369_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=FsJhDcjYQlkAX8hUIen&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=e7fe49a93cebd759c632b126f42e0ccb&oe=5F2D4A9A Богунівський НВК

Світлина від Коноплянська сільська рада. Гудевичівська ЗОШ

Коноплянська ЗОШ

https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/107854059_1044732179262723_9105530753173558556_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=riMPGZMX72cAX94Fgg4&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=abbddf98207468e3602175a07deb5980&oe=5F2D4BEF Михайлопільський ДНЗ

Коноплянський ДНЗ

https://scontent.fiev21-2.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/107692003_588857665100940_4262682937553834527_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=dXFCezkF3HEAX_C0P7V&_nc_ht=scontent.fiev21-2.fna&oh=fbb72eee4adf834cd932d0ceda431df6&oe=5F2CA946 Гудевичівський ДНЗ

Маркевичівський НВК-ДС

 

 

Катерино-Платонівський НВК-ДС

 

У всіх закладах проводяться поетапні поточні ремонти, забезпечено високі стандарти навчання шляхом придбання меблів та дидактичних матеріалів,  комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту та музичних інструментів.

Світлина від Коноплянська сільська рада.

Організовано підвезення дітей, вихователів та вчителів до навчальних закладів громади, забезпечено безкоштовним гарячим харчуванням всіх учнів та 60% сплачує сільська рада за вихованців дитячих садків, а діти, які мають статус малозабезпечених відповідно до законодавства України харчуються безкоштовно.

 

2.12. Туризм  та  рекреація 

 

У північній частині громади, на території села Михайлопіль розташована пам’ятка природи загально-державного значення Михайлопільський яр (створений у 1984 р., площа 5,5 га).

 

 

 

 

 

РОЗДІЛ ІІІ. ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ

 

3.1. Інвестиційні переваги

 

Перевагами нашої громади завдяки яким ми сподіваємось залучити інвестиції є:

1.Наявність регулярного транспортного сполучення.

2.Cприятливі кліматичні умови для розвитку сільського господарства.

3.Газифікація всіх населених пунктів.

4.Мобільний зв'язок у всіх населених пунктах та Інтернет у більшої кількості населених пунктів.

5.Електрифікація.

6.Наявність закладів дошкільної освіти.

7.Наявність закладів загальної середньої освіти.

8.Наявність будинків культури та клубів, бібліотек.

9.Наявність професійних кадрів.

10.Бажання позитивних змін та патріотизм територіальної громади.

         Сприятливі природо-кліматичні умови розміщення громади створюють можливості для розвитку таких видів діяльності як:

-  харчова та переробна промисловість;

-  тепличне господарство;

-  вирощування садових культур;

-  вирощування ягід, овочів;

-  бджільництво, тваринництво, птахівництво;

-  альтернативна енергетика.

 

3.2. Інвестиційний розвиток території

 

Успішним досвідом громади у реалізації мікропроектів або залучення додаткового зовнішнього фінансування для реалізації подібних заходів є участь у Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй в рамках проекту «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей»від ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» завдяки чому реалізовано проєкт«Інноваційні енергозберігаючі заходи в школі с. Гудевичеве. Капітальний ремонт системи опалення» в 2017 році.

Світлина від Коноплянська сільська рада. Світлина від Коноплянська сільська рада. Світлина від Коноплянська сільська рада.

 

З метою формування сприятливого інвестиційного клімату, активізації інвестиційних процесів у громаді, найбільш широкого залучення вітчизняних та іноземних інвестиційних ресурсів в розвиток економіки, соціальної сфери, медицини, освіти та культури у 2019 році активізована робота щодо залучення позабюджетних коштів, зокрема, міжнародної технічної допомоги у соціально-економічний розвиток Коноплянської сільської ради шляхом взяття активної участі у конкурсах на залучення грантів. Так, подано два проекти на конкурсний відбір на 2020 рік за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Це «Реконструкція будівлі опорного закладу «Коноплянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коноплянської сільської ради» з прибудовою спортивного залу» та «Капітальний ремонт (фасадів  та покрівлі) опорного закладу «Коноплянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коноплянської сільської ради».

Також Коноплянська сільська рада бере участь у проекті «Надання соціальних послуг в громаді, який фінансується грантом Японського фонду соціального розвитку. Мікропроектна пропозиція на створення Центру надання соціальних послуг пройшла відбір і знаходиться в стадії реалізації.

 

3.3. Інвестиційні пропозиції

 

Анкета інвестиційного майданчику типу *BROWNFIELD

 

1. Загальна інформація

1.1

Назва виробничої площі/приміщення

Швейний цех

1.1.1

Адреса, фото

67220, Одеська область, Березівський район, с. Конопляне

1.2

Форма власності

Приватна

1.3

Географічні координати (широта, довгота)

Ш. 47°2′9,14″С/Д.  30°28′50,07″ В

1.4

Рік будівництва та короткий опис будівлі/приміщення

1980, капітальне будівництво

1.5

Чи є додаткові приміщення (підсобні, офісні, допоміжні тощо), їх

площа (тис. кв.м.)

так

1.6

Загальна площа території, на якій розташовані виробничі площі

/приміщення (тис. кв.м.)

0,20 га

1.7

Пропозиції щодо можливого використання об’єкту/території

Виробництво, переробка продукції

 

Додаткова інформація

 

2. Під`їзні шляхи

 

2.1

Відстань до найближчого районного центру та до обласного

центру (км)

До районного центру 49 км (м Березівка). До обласного центру 85 км (м. Одеса)

2.2

Наявність під`їзної залізничної колії

Є

2.2.1

Назва найближчої залізничної вантажної станції і відстань до неї,

(км)

Станція Ротово, 10 км

2.3

Наявність під’їзної автодороги з твердим покриттям для вантажних

автомобілів

Наявна

2.3.1

Відстань до автодороги державного значення (км)

150 м

3. Інфраструктурне забезпечення

 

3.1

Наявність або відстань до підключення:

 

3.1.1

 • електропостачання

Наявне

3.1.2

 • водопостачання

Наявне

3.1.3

 • газопостачання

Наявне

3.1.4

 • теплопостачання

-

3.1.5

 • каналізаційних мереж

Вигрібна яма

4. Умови передачі інвестору

 

4.1

Оренда, постійне користування, продаж, інше (зазначте)

Оренда, продаж

4.2

Вартість оренди за рік, дол. США./м. кв.

 

4.3

Вартість продажу, дол. США/м. кв.

 

4.4

Додаткова інформація

 

5. Контакти

 

5.1

Установа/організація, адреса, тел., е-mail

Коноплянська сільська рада, 67220, Одеська область, Березівський район, с. Конопляне, вул. 30 років Перемоги, 70, тел. 04854-4-22-42, 0675193871, е-mail [email protected]

5.2

П.І.Б. контактної особи, тел., моб. тел., е-mail

Волошин О. А., тел. 04854-4-22-42, 0675193871, е-mail [email protected]

 

 

Анкета інвестиційного майданчику типу *BROWNFIELD

 

1. Загальна інформація

1.1

Назва виробничої площі/приміщення

Виробничо-комерційна фірма «Дружба»

1.1.1

Адреса, фото

67220, Одеська область, Березівський район, с. Силівка, вул. Теплична

1.2

Форма власності

Приватна

1.3

Географічні координати (широта, довгота)

Ш. 47°5′16,42″С/Д.  30°27′34,09″ В

1.4

Рік будівництва та короткий опис будівлі/приміщення

1980, капітальне будівництво

1.5

Чи є додаткові приміщення (підсобні, офісні, допоміжні тощо), їх

площа (тис. кв.м.)

так

1.6

Загальна площа території, на якій розташовані виробничі площі

/приміщення (тис. кв.м.)

2,0 га

1.7

Пропозиції щодо можливого використання об’єкту/території

Виробництво, переробка продукції, фасування та ін.

 

Додаткова інформація

 

2. Під`їзні шляхи

 

2.1

Відстань до найближчого районного центру та до обласного

центру (км)

До районного центру 49 км (м Березівка). До обласного центру 85 км (м. Одеса)

2.2

Наявність під`їзної залізничної колії

Є

2.2.1

Назва найближчої залізничної вантажної станції і відстань до неї,

(км)

Станція Ротово, 17 км

2.3

Наявність під’їзної автодороги з твердим покриттям для вантажних

автомобілів

Наявна

2.3.1

Відстань до автодороги державного значення (км)

100 м

3. Інфраструктурне забезпечення

 

3.1

Наявність або відстань до підключення:

 

3.1.1

 • електропостачання

Наявне

3.1.2

 • водопостачання

Наявне

3.1.3

 • газопостачання

Наявне

3.1.4

 • теплопостачання

-

3.1.5

 • каналізаційних мереж

Вигрібна яма

4. Умови передачі інвестору

 

4.1

Оренда, постійне користування, продаж, інше (зазначте)

Оренда, продаж

4.2

Вартість оренди за рік, дол. США./м. кв.

 

4.3

Вартість продажу, дол. США/м. кв.

 

4.4

Додаткова інформація

 

5. Контакти

 

5.1

Установа/організація, адреса, тел., е-mail

Коноплянська сільська рада, 67220, Одеська область, Березівськийрайон, с. Конопляне, вул. 30 років Перемоги, 70, тел. 04854-4-22-42, 0675193871, е-mail [email protected]

5.2

П.І.Б. контактної особи, тел., моб тел., е-mail

Волошин О. А., тел. 04854-4-22-42, 0675193871, е-mail [email protected]

 

 

РОЗДІЛ ІV. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Коноплянський сільський голова – Волошин Олександр Антонович

 Телефон: 04854-4-22-42, 0675193871

Електронна пошта: [email protected]

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь