За результатами сесії

Дата: 26.01.2021 09:52

25 січня 2021 року депутатський корпус Коноплянської сільської ради зібрався на позачергову сесію.  Основним питанням були зміни до  бюджету територіальної громади на 2021 рік. Так, на  місцеву програму соціального захисту населення додатково виділені кошти в сумі 100 тис.грн.

На початку бюджетного року була незабезпеченість з виплати заробітної плати обслуговуючому персоналу шкіл, в понад 1 мільйон гривень. Сьогодні цю проблему закрили.

69 тис. гривень будуть направлені на придбання медикаментів для КНП "Ширяївський РЦ ПМСД", в грудні минулого року ці видатки сільська рада профінансувала для КНП "Іванівський РЦ ПМСД".

Кошти в сумі майже 7 тисяч гривень надійдуть на медичний огляд призовної молоді.

На виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт об'єктів сільської ради буде направлено 54 тис. грн. - заміна водонапірних башт в населених пунктах Конопляне та Маркевичеве,  капітальний ремонт водогонів Конопляне, Богунове та Маркевичеве).

Рішенням сільської ради  змінений засновник, здійснено перейменування та внесені зміни до статутів закладів загальної середньої освіти громади. Відсьогодні їх засновник - Коноплянська територіальна громада.

У зв'язку з прийняттям нової тарифної сітки та збільшенням посадових окладів,  виникла потреба щодо внесення змін до штатних розписів по закладах освіти та культури, підпорядкованих Коноплянській сільській раді.

Дякуємо всім депутатам сільської ради за  співпрацю!

25 січня 2021 року депутатський корпус Коеоплянської сільської ради зібрався на позачергову сесію.  Основним питанням були зміни до  бюджету територіальної громади на 2021 рік. Так, на  місцеву програму соціального захисту населення додатково виділені кошти в сумі 100 тис.грн.

Рішенням сільської ради  змінений засновник, здійснено перейФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуменування та внесені зміни до статутів закладів загальної середньої освіти громади. Відсьогодні їх засновник - Коноплянська територіальна громада.

Дякуємо всім депутатам сільської ради за  співпрацю!