До уваги власників пасік!

Дата: 19.04.2021 12:51

Фото без опису У аграріїв нашої Громади розпочинається новий сезон весняно-польових робіт - обробіток полів гербіцидами.

????Сьогодні СП “Правда” (ТОВ) повідомляє про оброблення посівів озимих культур гербіцидом “Альфа-Стар” на території Коноплянської ОТГ. Роботи розпочнуться з 26 по 30 квітня 2021 року, до яких буде залучена авіація.

Хоча гербіцид нетоксичний для теплокровних тварин та бджіл, але для того, щоб зберегти життя бджолосім’ям, будьте уважними!

????При погіршенні погодних умов, можливі зміни термінів проведення робіт, тож додатково повідомлятимемо.

????Просимо наших жителів при особистому спілкуванні та в соціальній мережі поділитися цією інформацією!