Загинув Захисник України з Ганно-Покровки - Злотя Олександр Спиридонович

Дата: 16.02.2023 10:46

Громадо! 🕯Лиха звістка, яка сьогодні вранці офіційно підтверджена Третім відділом Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, надійшла з фронту – у бою з окупантами загинув наш Захисник, наш Земляк, наш Герой - Злотя Олександр Спиридонович, 23.09.1991 року народження.

13 лютого, захищаючи Мар’їнку Донецької області, від смертельного кульового поранення загинув 32-річний боєць Олександр Злотя.

Народився та жив наш Герой у селі Ганно-Покровка. Ріс щирою та приязною дитиною. Закінчивши місцеву школу, служив у Збройних Силах України. Після армії, щоб підтримати родину, почав працювати на будівництві.

Коли почалася війна і країна покликала його боронити рідну землю, не вагався жодної миті. З початку літа перебував на Півдні України, звільняв Херсонщину. Згодом його підрозділ був направлений на Донецький напрямок. Завжди хвилювався за батька. Телефонуючи хрещеній з фронту, першим питанням у нього було – як тато?

Перед Новим роком Олександр був у відпустці, провідав рідних. Він мріяв та мав плани на майбутнє, які в одну мить перекреслила ворожа куля.

🙏Щирі співчуття батьку загиблого – Спиридону Тимофійовичу, брату Віталію та сестрі Тамарі, близьким Олександра, односельчанам, його побратимам та посестрам.

Про дату і час зустрічі траурного кортежу з тілом Олександра та похорон – повідомимо додатково.

🙏Молимося за спокій його душі!

🕯Світла пам'ять і вічна шана Герою, який віддав життя за Україну!