Спортсменам Одеської області, вихованцям спортивних шкіл вручили посвідчення

Дата: 22.02.2023 08:28

Спортсменам Одеської області, вихованцям спортивних шкіл, урочисто вручили посвідчення щодо присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України» та спортивного розряду «Кандидат у майстри спорту України».

Посвідчення отримали спортсмени з видів спорту: гімнастика художня, боротьба вільна, кіокушин карате та спортивна акробатика.

Заступник Начальника Одеської ОВА Ігор Ткачук привітав юних спортсменів: «Ви попри всі складнощі воєнного часу маєте мету та досягаєте її. Ви - наше майбутнє і наша гордість! Щиро вітаю вас з присвоєнням спортивних звань і розрядів! Так тримати!»

Ігор Ткачук урочисто вручив посвідчення «Майстер спорту України» з гімнастики художньої Ксенії Почтаренко.

«Переконана, що всі перемоги ще попереду! У цей складний час ви продовжуєте тренуватись і перемагаєте! Тож тримайте гідно й надалі наш спортивний фронт!» - сказала Начальник управління фізичної культури і спорту Одеської ОВА Валентина Кольчак.