Ворог вдруге за тиждень атакував Одесу

Дата: 14.06.2023 08:58

🚨Ворог вдруге за тиждень атакував Одесу. Вночі, підступно та жорстко.

З акваторії Чорного моря країна-агресор випустила чотири крилаті ракети «Калібр».

Наші Сили протиповітряної оборони збили три, але маємо і влучання.

На жаль, загинули троє людей, 13 поранені.

Внаслідок атаки пошкоджені житловий комплекс, навчальний заклад, бізнес-центр, кафе та крамниці в середмісті. Через це шестеро людей отримали поранення. Це два охоронці і жителі сусіднього будинку.

Одну з ракет російські бойовики націлили на складське приміщення продуктами харчування однієї з торговельних мереж. Троє співробітників складу загинули, семеро отримали поранення. Триває розбір завалів. Під ними можуть бути люди. Зруйновано 1000 кв.м, 400 кв. м були охоплені вогнем, пожежу ліквідували.

На місці працюють всі відповідні служби.

Наслідки цієї цинічної атаки уточнюються.

Через роботу слідчих груп тимчасово перекрито частину руху транспорту проспектом Шевченка — від проспекту Гагаріна до вулиці Пироговської.

«Ворог вчергове випробовує Одесу. Російські терористи застосовують свою зброю проти цивільних людей. Висловлюю щирі співчуття родинам загиблих та бажаю скорішого одужання всім постраждалим», - заявив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.