Голодомор. Історії роду

Дата: 03.11.2023 08:27

🕯 «Голодомор. Історії роду»: поділіться історіями ваших рідних, які пережили Голодомор 1932-1933 років

До 90-тих роковин Голодомору 1932-1933 років Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти запустило онлайн проект «Голодомор. Історії роду».

Протягом місяця до Дня пам’яті жертв голодоморів, який цьогоріч припадає на 25 листопада, Держмистецтв на своїх сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram публікуватиме історії-оповіді, записані зі слів очевидців, які пережили Голодомор 1932-1933 років, та закликає українців долучатися власними дописами і розповідати про свідчення їхніх родичів, очевидців тих страшних подій.

Щоб долучитись до проекту потрібно опублікувати на власних сторінках у Facebook чи Instagram родинну історію про геноцид, додати хештег #Голодомор_Історії_роду і позначити Держмистецтв у своїх дописах.