A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
КОНОПЛЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область Березівський район

Депутатський корпус

 

СПИСОК ДЕПУТАТІВ КОНОПЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

 

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Номер округу

Рік  народження

Партійність

 

Субєкт висування

Посада та місце роботи депутата

1

 

2

3

4

5

Басюк  Олена Вікторівна

3

1971

Безпартійна

Одеська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Вчитель , Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. Березівського  р-н., Одеської обл.

 

Волошина Діана Олександрівна

2

1975

Безпартійна

Регіональна організація

ПП "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" в Одеській області

завгосп , Коноплянська сільська рада

Геращенко Сергій Васильович

7

1964

Безпартійна

Регіональна організація

ПП "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" в Одеській області

Тимчасово не працює

Гунич Володимир Миколайович

5

1986

Безпартійний

Регіональна організація

ПП "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" в Одеській області

Тимчасово військовий, Військова частина А3880

Денисенко Антоніна Миколаївна

6

1973

Безпартійна

Одеська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Тимчасово не працює

Званчук Ігор Петрович

4

1989

 Одеська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Одеська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Інспектор з питань благоустрою, Іванівська селищна рада Березівського  р-н., Одеської обл.

 

Кєсаєв  Таймураз Георгійович

8

1955

Одеська регіональна організація ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Одеська регіональна організація ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Директор, СТОВ «Злагода»

Мамчур Валерій Миколайович

6

1964

Безпартійний

Одеська регіональна організація ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Водій,  Коноплянська сільська рада Гудевичевська ЗОШ І-ІІ ст..

Миронець Петро Романович

4

1967

Безпартійний

Самовисування

Голова, ФГ «Катерина»

Обухін Микола Миколайович

8

1985

Безпартійний

Самовисування

Голова , ФГ

Петренко Галина Вікторівна

7

1972

Безпартійна

Самовисування

Секретар,  Катерино- .Платонівська сільська рада

Постернак Микола Миколайович

5

1979

Безпартійний

Одеська обласна організація ПП "За Майбутнє"

Завідуючий, ветеринарний лікар,  Калинівська лільниця Іванівської лікарні вет. Медицини, СП «Правда» ТОВ

Самсонюк Григорій Аркадійович

1

1953

Безпартійний

Регіональна організація

ПП "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" в Одеській області

Пенсіонер

Сєбов Микола Степанович

2

1955

Одеська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Одеська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Голова,  ФГ «Світанок»

Соловйова Наталія Володимирівна

3

1977

Безпартійна

Одеська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Медична сестра,   Іванівський пологовий будинок

Ткаченко Наталя Василівна

3

1971

Одеська регіональна організація ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Одеська регіональна організація ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Директор,  Опорний заклад Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст.. Коноплянської сільської ради

Черненко Олександр Володимирович

5

1975

Безпартійний

Одеська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Одноосібник 

Чернов Павло Миколайович

1

1988

Безпартійний

Самовисування

В. о. головного інженера,  ДП «ДГ «Богунівська еліта» ОДСДС НААН

Штогріна Людмила Володимирівна

7

1970

Одеська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Одеська обласна організація ПП Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Бібліотекар, Катерино-Платонівська сільська рада

Яремчук Андрій Петрович

2

1960

Безпартійний

Регіональна організація

ПП "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" в Одеській області

пенсіонер

Яснюк Людмила Володимирівна

3

1970

Безпартійна

Регіональна організація

ПП "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" в Одеській області

Секретар , Коноплянська сільська рада

Яцишина Раїса Володимирівна

2

1972

Безпартійна

Одеська обласна організація ПП "За Майбутнє"

Головний бухгалтер , ТОВ СП «Стефан»

 

 

 

 

 

 

 

 

СПИСОК ДЕПУТАТІВ КОНОПЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

Номер

територіального  одномандатного виборчого округу

Прізвище, ім’я,

по батькові депутата

Рік народження

Освіта

Партійність

Місце роботи

1

Самсонюк Григорій Аркадійович

17.01.1953

професійно-технічна

самовисування

завідуючий машинно-тракторним  парком   Державного підприємства  «Дослідного господарства «Богунівська еліта» Одеської  державної  сільськогосподарської  дослідної станції Національної академії аграрних наук України»

3

Рудяк Валентин

Григорович

03.10.1968

 

вища

член ВО «Батьківщина»

тимчасово не працює

4

Турів Микола

Степанович

06.10.1963

 

загальна середня

член ВО «Батьківщина»

тимчасово не працює

5

Яснюк Людмила Володимирівна

06.08.1970

вища

самовисування

секретар Коноплянської сільської ради

6

Яремчук Андрій

Петрович

02.01.1960

вища

самовисування

оператор газорозподільчої станції Одесагаз

8

Волошина Діана Олександрівна

16.02.1975

загальна середня

самовисування

Завідуючий господарством  Коноплянського закладу дошкільної освіти

9

Богаченко Антоніна Степанівна

22.11.1961

професійно-технічна

член партії «Опозиційний блок»

Начальник комунальної установи «Господарська група по обслуговуванню закладів та установ освіти Іванівського району Одеської області»

10

Решатарчук Олександр Вікторович

10.01.1969

загальна середня

член ВО «Батьківщина»

приватний підприємець

11

Кацалапенко Валерій Петрович

25.10.1962

вища

член ВО «Батьківщина»

пенсіонер

12

Гунич Володимир Миколайович

29.03.1986

професійно-технічна

самовисування

тимчасово не працює

13

Сєбов Микола

Степанович

02.03.1955

загальна середня

член ВО «Батьківщина»

директор селянсько-фермерського господарства «Світанок»

14

Миронець Петро

 Романович

29.08.1967

 

вища

член ВО «Батьківщина»

інженер  приватного сільського господарського підприємства «Україна»

15

Гнатюк Дмитро Миколайович

01.11.1953

професійно-технічна

член партії «Опозиційний блок»

пенсіонер

16

Платонов Олександр Євгенович

10.01.1962

вища

член ВО «Батьківщина»

голова селянсько-фермерського господарства «Весна»

18

Філіпенко Галина Анатоліївна

11.05.1964

загальна середня

член партії «Опозиційний блок»

контролер Іванівського управління експлуатації газового господарства

19

Черненко Олександр Володимирович

25.07.1975

загальна середня

член ВО «Батьківщина»

приватний підприємець

20

Близнюк Олександр Анатолійович

06.08.1986

загальна середня

член партії «Опозиційний блок»

тимчасово не працює

21

Мамчур Валерій Миколайович

26.05.1964

професійно-технічна

самовисування

 водій Гудевичівської ЗОШ І-ІІ ступенів Коноплянської сільської ради

22

Сокур Людмила  Петрівна

10.10.1978

вища

самовисування

директор Гудевичівської ЗОШ І-ІІ ступенів Коноплянської сільської ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь