Шановні шукачі роботи!

До служби зайнятосіт  з метою укомплектування вільних робочих місць звернулось ТОВ «Титан» - національний виробник м’ясо-молочної продукції, яке є одним з великих підприємств нашого регіону на базі Кілійського м’ясокомбінату та маслозаводу. На сьогодні  зазначене підприємство має нове високотехнологічне обладнання кращих світових виробників, що дозволяє випускати  широкий асортимент ковбасної, молочної, хлібобулочної продукції, напівфабрикатів та меду. Проводиться робота з підвищенням кваліфікації працівників та обміну досвідом з фахівцями провідних виробників Німеччини, Австрії, Болгарії, Данії та Швейцарії.

В умовах розширення виробництва підприємство  розглядає питання оновлення кадрового складу: технологів виробництва за напрямками діяльності, технічними працівниками, фахівцями з обслуговування поточних ліній, а також потребує в укомплектуванні слідуючих вакансій – бухгалтер, експедитор, слюсар-ремонтник, машиніст екскаватора, електрик, вантажник, підсобні робітники.

Звертаємо увагу, що за інформацією підприємства співробітники забезпечуються вагомим соціальним пакетом, іногороні – мають можливість доступного комфортабельного проживання (гуртожиток на території ТОВ, а також при торгових комплексах «Сонячний» і «Тургенєвський» в готельно-ресторанному комплексі «Дельта»). Всі робочі забезпечуються триразовим різноманітним недорогим харчуванням.