Конкурсний відбір на зайняття вакантних посад : директора Коноплянського будинку культури, директора Катерино-Платонівського будинку культури, директора Маркевичівського будинку культури

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Коноплянської сільської ради

оголошує конкурсний відбір на  заміщення вакантних посад:

директора Коноплянського  будинку культури,

директора Катерино- Платонівського  будинку культури,

директора Маркевичівського  будинку культури.

Загальні умови

Найменування та місцезнаходження закладу

1. Коноплянський будинок культури – 67220,  с. Конопляне, вул. 30-річчя Перемоги, 49
  2. Катерино-Платонівський   будинок культури – 66861 с.Катерино-Платонівка, вулиця Гагаріна, 40.
  3. Маркевичівський  будинок культури       – 66862 с.Маркевичеве, вулиця Виноградна,7.

Посадові обов’язки

Здійснення  управління закладом культури та забезпечення його діяльності.

Організація культурно-освітньої, виховної, просвітницької організаційно-дозвіллєвої роботи  в клубному закладі. Керівник несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього завдань, результати фінансово-господарської діяльності, стан і збереження майна, переданого в оперативне управління клубного закладу.

Умови оплати праці

Оплата праці здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України  від  30.08.2002 року №1298   та  постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1026 «Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів доплати за вислугу років, допомоги для оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань».

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Директор  закладу культури призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на пять років .

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника навчального закладу

Керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1)  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

2) автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

3)копія документа, що посвідчує особу;

4) копії  документів про вищуосвіту;

5) копія тружової книжки;

6) мотиваційний лист довільної  форми.

Перспективний план (програма) розвитку закладу культури на 5 років, на посаду керівника якого оголошено конкурс,  повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, культурного процесу в закладі,  тощо.

Особа пред’являє оригінали документів на участь у конкурсі, копії яких подаються ним до конкурсної комісії.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент на посаду.

Заява про участь у конкурсі та пакет документів подаються особисто.

Строк подання документів -  30   календарних днів з дня оголошення.

Документи приймаються за адресою:
Одеська область, Іванівський район, с.Конопляне, вулиця  30-річчя Перемоги, 43    з 9.00 до 17.00

Дата,  місце  та етапи проведення конкурсу

Конкурсний добір керівника комунального закладу культури складається з таких етапів:

1) оголошення відділом освіти, культури, молоді та спорту Коноплянської сільської ради  конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури;

2) формування складу конкурсної комісії;

3) подання документів кандидатами на посаду керівника комунального закладу культури;

4) добір кандидатів на посаду керівника комунального закладу культури;

5) призначення відділом освіти, культури, молоді та спорту Коноплянської сільської ради керівника комунального закладу культури.

Конкурс на посади

- директора Коноплянського будинку культури,

- директора Катерино- Платонівського будинку культури,

-директора Маркевичівського будинку культури