Про організацію оприлюднення наборів даних у формі відкритих даних

TSIGN

КОНОПЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01 березня 2021                                                                                                      №24А-2021

Про організацію оприлюднення

наборів даних у формі відкритих даних

Керуючись частиною 7 статті 55 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні та відповідно до Закону України Про доступ до публічної інформації, постанови Кабінету Міністрів України від  21  жовтня  2015 року № 835Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у  формі  відкритих  даних, зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 року № 1100 “Про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”, з метою реалізації політики відкритихданих:

1. Визначити, що набори даних у формі відкритих даних підлягають оприлюдненню на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних DATA.GOV.UA та на офіційному веб-сайті Коноплянської сільської ради.

1. Затвердити Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Коноплянська сільська рада (додаток 1).

1. Затвердити Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Коноплянська сільська рада (додаток 2).

У разі високого суспільного інтересу для забезпечення доступу до публічної інформації у Коноплянській сільській раді можуть створюватись додаткові набори даних, що не включені до переліку, якщо інше не передбачено Законом України “Про доступ до публічної інформації”.

1. Визначити ПОЛЯК Наталю Миколаївну, головного спеціаліста з питань діловодства, архівної справи та роботи зі зверненнями громадян аппарату Коноплянської сільської ради, відповідальною за розміщення та оновлення наборів даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних DATA.GOV.UA та забезпечення технічної і консультаційної підтримки відповідальних осіб Коноплянської сільської ради щодо підготовки наборів даних у формі відкритих даних.

1. Призначити відповідальних осіб для підготовки наборів даних у формі відкритих даних у межах повноважень:

- ГОЙМАН Вікторію Олегівну, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Коноплянської сільської ради;

- ЄВТЄЄВУ Тетяну Миколаївну, головного спеціаліста служби у справах дітей Коноплянської сільської ради;

- КІРОВУ Тетяну Володимирівну, головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді і спорту Коноплянської сільської ради;

- МАРЛАНГ Анастасію Володимирівну, головного спеціаліста з питань кадрової роботи апарату Коноплянської сільської ради;

- МЕЛЬНИЧУКА Володимира Олександровича, державного реєстратора Коноплянської сільської ради;

- ПАСІЧНИК ІринуМиколаївну, головного спеціаліста фінансового відділу Коноплянської сільської ради;

- ЯСНЮК Людмилу Володимирівну, секретаря Коноплянської сільської ради.

6. Відповідальним особам:

- забезпечити своєчасну підготовку наборів даних у формі відкритих даних відповідно до напрямівроботи;

- у разі високого суспільного інтересу до даних, що не включені до переліку, розглянути можливість формування та оприлюднення додаткових наборів даних у встановленомупорядку.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                   О.Волошин