КОНОПЛЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область Березівський район

Тарифи

TSIGN

УКРАЇНА

КОНОПЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
Про  затвердження тарифів  на платні послуги з водопостачання сіл Маркевичеве та Катерино – Платонівка та водовідведення с. Ганно - Покрівка, які надаватиме  КП «РОЗЕНФЕЛЬД»  Коноплянської  сільської  ради Іванівського району Одеської області

 

               Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»11.09.2003 р. № 1160-IV, Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 1875 від 24.06.2004р., постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 „ Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги ”, постанови КМУ від 17.07.2014 р. № 269 «Про внесення змін до деяких постанов КМУ», ДКУ по житлово-комунальному господарству від 05.02.2004 року №27 ОКН 02.08.018 – 2004 та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», з метою впровадження платних послуг комунального підприємства «РОЗЕНФЕЛЬД» Коноплянської сільської ради населенню, бюджетних установ та іншим споживачам, на рівні економічного обґрунтування витрат на надання цих послуг, заслухавши інформацію директора  КП «РОЗЕНФЕЛЬД» Яремчук А.П.  про затвердження тарифів  на платні послуги з водопостачання сіл Маркевичеве та Катерино – Платонівка та водовідведення с. Ганно – Покрівка , які надаватиме  КП «РОЗЕНФЕЛЬД»  Коноплянської  сільської  ради Іванівського району Одеської області та розглянувши, розрахунок калькуляції послуг з  з водопостачання сіл Маркевичеве та Катерино – Платонівка та водовідведення с. Ганно - Покрівка,,

виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Затвердити тарифи на платні послуги з  водопостачання сіл Маркевичеве та Катерино – Платонівка та водовідведення с. Ганно – Покрівка , які надаватиме  КП «РОЗЕНФЕЛЬД»  Коноплянської сільської ради населенню  .

 

2. Комунальному підприємству  «РОЗЕНФЕЛЬД» Коноплянської сільської ради:

2.1. Надавати послуги на договірних засадах з оплатою відповідно до тарифів (цін) і калькуляції (додається ), затверджених цим рішенням. 

     2.2. Спрямовувати отримані від надання платних послуг кошти на спеціальний реєстраційний рахунок комунального підприємства «РОЗЕНФЕЛЬД» Коноплянської сільської ради.

 

      2.3. Заключити договори  з користувачами послуг водопостачання та водовідведення.

 

3. Звітні матеріали щодо відстеження результативності цього регуляторного акта надавати Коноплянської сільській раді у строки, передбачені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

 

4. Відповідальність за додержання правильності застосування переліку платних послуг, тарифів (цін) на послуги  для населення покласти на директора комунального підприємства «РОЗЕНФЕЛЬД»  Яремчука А. П.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію   з соціальних питань законності, депутатської  етики та регламенту  .

 

Сільський  голова                                                                               О.А. Волошин

 

« 26»  лютого   2021 р

№  34

 

Калькуляція тарифів на водопостачання в с.Катерино-Платонівка

 

Калькуляція тарифів на водопостачання в с.Маркевичеве

 

Калькуляція тарифів на водовідведення в с.Ганно-Покрівка

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь