Сигнали оповіщення та дії по них

Сигнал «УВАГА ВСІМ» передається перед екстреним повідомленням. Подається включенням сирен, гудками підприємств, транспорту та інших засобів з метою привернення уваги населення. По цьому сигналу необхідно включити радіо (на програмі Ут1), радіотрансляційні і телевізійні приймачі ( на каналі № 38 або «Нова Одеса», місцеве телебачення «ОВІС ТВ»), для прослуховування екстренних повідомлень.

Зміст ПОВІДОМЛЕНЬ будуть залежати від екстремальних умов, розмірів, тривалості та масштабів можливих наслідків надзвичайних ситуацій, ступеню небезпеки факторів ураження для населення міста та стану рятувальних і невідкладних аварійних та відновлювальних робіт.

Якщо сигнал застав вас у транспорті, громадському місці (магазині, на ринку тощо), необхідно уважно і спокійно вислухати вказівки адміністрації про те, де поблизу знаходиться укриття і якнайшвидше добратися та укритися в ньому, якщо є час, то якнайшвидше добратися додому і діяти згідно з отриманими вказівками.

Якщо сигнал застав ваших дітей у школі, дитячому садку тощо, негайно необхідно їх забрати додому і діяти відповідно до отриманих розпоряджень органів управління у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.