Про визначення уповноваженої особи з повідомної реєстрації колективних договорів у Коноплянській сільській раді

КОНОПЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

« 01» 11. 2021                                                                     № 100/А-2021

Про визначення уповноваженої особи з повідомної реєстрації

колективних договорів у Коноплянській сільській раді

Керуючись  частиною 9 підпункту б пункту 1  статті 34, частиною 20 пункту 4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 15 Кодексу законів про працю України,  відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди», постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» зобов’язую:

1. Визначити  відповідальною особою з повідомної реєстрації колективних договорів та територіальних угод відповідного рівня  у Коноплянській сільській раді  Марланг  Анастасію Володимирівну, головного спеціаліста з питань кадрової роботи.

1.  Уповноваженій особі  Марланг А.В. забезпечити організацію повідомної реєстрації колективних договорів і угод відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 року №115.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                             Олександр ВОЛОШИН