Щодо оновлення курсів підвищення кваліфікації в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ

Повідомляємо, що ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» (далі – ОЦПТО ДСЗ) розроблено нові робочі навчальні плани та програми курсів підвищення кваліфікації для зареєстрованих безробітних, шукачів роботи та посадових осіб, за наступною тематикою:

Напрямок курсів

Термін навчання (годин)

«Адміністратор веб-ресурсів»

«Основи радіоелектроніки»

72

«Розробка чат-ботів для автоматизації реклами та бізнесу»

30

«Налагоджувальник та обслуговував систем відеонагляду»

216

«Налагоджувальник та обслуговував систем контроля доступу»

144

«Використання компонентів при ремонті електронних систем»

108

«Особливості спрощеної системи оподаткування та ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб 3-ої групи»

30

«Електронна комерція (Інтернет-торгівля) – особливості, організація процесу, ведення діяльності»

30

«Формування собівартості – виробництво, готова продукція, послуги»

30

Навчання за вищевказаними напрямками можуть проходити особи з числа безробітних на підставі сертифіката на навчання, шукачі роботи, посадові особи або інші працівники ПОУ.

Навчання на базі ОЦПТО ДСЗ здійснюється за графіком, поза графіком в разі необхідності.

Навчання проходить за очною або дистанційною формою.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах здійснюється за рахунок коштів Фонду, для осіб з числа не зареєстрованих – на контрактній основі.

Після завершення навчання слухачам видається посвідчення навчального закладу про проходження курсів підвищення кваліфікації за відповідним напрямком.

За детальною інформацією звертатися до Іванівського відділу Березівської філії Одеського ОЦЗ за адресою: 67200, Одеська область, Березівський район, смт. Іванівка, вул. Центральна, 65 В або за телефоном: 048 630 12 67.