Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад директора Богунівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДС» Коноплянської сільської ради та Гудевичівської ЗОШ І-ІІ ступенів Коноплянської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту  виконавчого апарату Коноплянської сільської ради оголошує конкурсний відбір на  заміщення вакантних посад

Загальні умови

Найменування та місцезнаходження навчального закладу

1. Богунівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Коноплянської сільської ради – 67252 с.Богунове, вулиця Садова,11;
  2. Гудевичівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Коноплянської сільської ради – 67223 с.Гудевичеве, вулиця Миру,35.

Посадові обов’язки

Забезпечення реалізації державної  освітньої політики.

Організація навчально-виховного процесу школи. Підбір та розстановка педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу. Ведення адміністративно-господарської і фінансової роботи. Спрямування роботи з батьками і громадськістю на забезпечення навчальної діяльності учнів.

Умови оплати праці

- Посадовий оклад директора Богунівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Коноплянської сільської ради-5865 грн.

-Посадовий оклад директора  Гудевичівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Коноплянської сільської ради – 5423 грн. та

інші виплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 «Про оплату праці

працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу МОН від  20.04.2017 року № 81 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від  26 вересня 2005 року №557».

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Директор загальноосвітнього закладу призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки - для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника навчального закладу

Керівником загальноосвітнього навчального закладу може бути особа, яка є громадянином України,  вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту  на рівні спеціаліста або магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, має високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) Заява про участь у конкурсі;

2) автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

5) копія документа про  освіту;

6) копія трудової книжки, що підтверджує стаж педагогічної діяльності не менше трьох років;

7) копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;

8) довідка про відсутність судимості;

9) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

10) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

11) перспективний план (програма) розвитку навчального закладу (на 2 роки або на 6 років) на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо;

12) згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особа пред’являє оригінали документів на участь у конкурсі, копії яких подаються ним до конкурсної комісії.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент на посаду.

Заява про участь у конкурсі та пакет документів подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою).

Строк подання документів -  30   календарних днів з дня оголошення.

Документи приймаються за адресою:
Одеська область, Іванівський район, с.Конопляне, вулиця  30-річчя Перемоги, 43    з 9.00 до 17.00

Дата,  місце  та етапи проведення конкурсу

Конкурс складається з таких етапів:
        1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсноїкомісії;
        2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
        3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
        4) перевірка поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
        5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
        6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом тапредставниками батьківського самоврядування закладу освіти;
       7) проведення конкурсного відбору;
       8) визначення переможця конкурсу;
       9) оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурс на посаду директора Богунівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Коноплянської сільської ради буде проведено 12 лютого 2020 року о 10.00 за адресою: Одеська область, Іванівський район, село Конопляне, вулиця 30 річчя Перемоги, 70  І поверх,  зал засідань.

Конкурс на посаду директора Гудевичівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Коноплянської сільської ради буде проведено 19 лютого 2020 року о 10.00 за адресою: Одеська область, Іванівський район, село Конопляне, вулиця 30 річчя Перемоги, 70  І поверх,  зал засідань.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Марланг Анастасія Володимирівна,

тел. 4-22-22