Запобігання та протидія корупції

Куди повідомити про корупцію?

Головним законом, що регулювання питання протидії корупції є Закон України «Про запобігання корупції», у відповідності до якого корупція – це використання особою, наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей.

Як повідомити про корупцію

• Телефон довіри СБУ діє за номером 0 800 501 482, куди можна повідомити про порушення, пов’язані з сепаратизмом, терроризмом чи про факт корупції до Служби Безпеки України, або надіслати повідомлення на callcenter@ssu.gov.ua.