Двадцять п'ята позачергова сесія від 17 липня 2023 року

812-VIII Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №717-VIII «Про бюджет Коноплянської сільської територіальної громади на 2023 рік»

813-VIII Про передачу коштів у вигляді міжбюджетного трансферту Станіславській сільській територіальній громаді Херсонського району Херсонської області

814-VIII Про затвердження комплексної Програми запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми до 2025 року (Додаток)

815-VIII Про затвердження проектно-кошторисної документації

816-VIII Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Коноплянської сільської ради (територіальної громади) на 2023 рік

817-VIII Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Маркевичевської гімназії Коноплянської сільської ради

818-VIII Про внесення змін до структури виконавчих органів ради та затвердження загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів

820-VIII Про внесення змін до цільової програми енергоефективності Коноплянської сільської ради на 2023 рік

821-VIII Про передачу майна на праві господарського відання Комунальному підприємству« РОЗЕНФЕЛЬД» Коноплянської сільської ради Березівського району Одеської області

822-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Чумаку Василю Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Одеська область Березівський район с. Козлове, вул. Зелена, 20.

823-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр..Гончаруку Олександру Сергійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Одеська область Березівський район с.Катерино-Платонівка, вул.Гагаріна, 64.

824-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Федюку Тарасу Олексійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Одеська область Березівський район с.Конопляне, вул..Теплична, 7А.

825-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Прутіяну Юрію Дмитровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Одеська область Березівський район с. Конопляне, вул..30-річчя Перемоги, 328.

826-VIII Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), що перебуває в оренді у ТОВ «Юкрейн Тауер Компані», запальною площею 0,0100 га кадастровий номер 5121882600 : 04: 001:0101, та розташована на території Коноплянської сільської ради в с. Марціянове Березівського району Одеської області для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій і пов’язаних засобів з метою встановлення обладнання постачальників електронних комунікаційних мереж ( послуг за цільовим призначенням «Для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій» ( код КВЦПЗ 13.01)

827-VIII Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок , що належать Яцишину Олександру Анатолійовичу та розташовані за адресою с. Шерове вул.. Миру 46а, Березівського району, Одеської області