КОНОПЛЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область Березівський район

Про затвердження тарифів на платні послуги з водопостачання сіл (приватний сектор) Коноплянської сільської ради Іванівського району Одеської області , які надаватиме КП «РОЗЕНФЕЛЬД» Коноплянської сільської ради Іванівського району Одеської о

TSIGN

 

 

УКРАЇНА

КОНОПЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ


        Про  затвердження тарифів  на платні послуги з водопостачання сіл  (приватний сектор) Коноплянської сільської ради Іванівського району Одеської  області , які надаватиме  КП «РОЗЕНФЕЛЬД»   Коноплянської  сільської  ради Іванівського району Одеської області

 

 

               Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»11.09.2003 р. № 1160-IV, Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 1875 від 24.06.2004р., постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 „ Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги ”, постанови КМУ від 17.07.2014 р. № 269 «Про внесення змін до деяких постанов КМУ», ДКУ по житлово-комунальному господарству від 05.02.2004 року №27 ОКН 02.08.018 – 2004 та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», з метою впровадження платних послуг комунального підприємства «РОЗЕНФЕЛЬД» Коноплянської сільської ради населенню, бюджетних установ та іншим споживачам, на рівні економічного обґрунтування витрат на надання цих послуг, заслухавши інформацію сільського голови Волошина О.А.  про затвердження тарифів  на платні послуги з водопостачання сіл  (приватний сектор) Коноплянської сільської ради Іванівського району Одеської  області , які надаватиме  КП «РОЗЕНФЕЛЬД»   та розглянувши клопотання директора КП «РОЗЕНФЕЛЬД» Яремчука А. П. від 25.05.2021 року № 25, розрахунок калькуляції послуг з  водопостачання сіл  (приватний сектор) Коноплянської сільської ради Іванівського району Одеської  області

виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Затвердити тимчасові тарифи на платні послуги з водопостачання сіл  (приватний сектор) Коноплянської сільської ради Іванівського району Одеської  області , що діятимуть до 01 вересня 2021 року,  які надаватиме  комунальне підприємство  «РОЗЕНФЕЛЬД»   Коноплянської  сільської  ради Іванівського району Одеської області населенню, бюджетним установам та іншим споживачам .

 

2. Комунальному підприємству  «РОЗЕНФЕЛЬД» Коноплянської сільської ради:

2.1. Надавати послуги на договірних засадах з оплатою відповідно до тарифів (цін) і калькуляції (додається ), затверджених цим рішенням. 

     2.2. Спрямовувати отримані від надання платних послуг кошти на спеціальний реєстраційний рахунок комунального підприємства «РОЗЕНФЕЛЬД» Коноплянської сільської ради.

 

3. Звітні матеріали щодо відстеження результативності цього регуляторного акта надавати Коноплянської сільській раді у строки, передбачені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

 

  1. Відповідальність за додержання правильності застосування переліку платних послуг, тарифів (цін) на послуги  для населення покласти на директора комунального підприємства «РОЗЕНФЕЛЬД»  (Яремчука  А. П.).

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з питань бюджету та фінансів  постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, регуляторної політики, по законності, правопорядку, запобігання та боротьби з корупцією .

 

 

 

Коноплянський

сільський  голова                                                                               О.А. Волошин

 

« 26 »  травня  2021 р

№  52

 

Додаток

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь