Відзначили учнів грошовими винагородами в Коноплянській ОТГ!

Дата: 18.09.2019 19:02

Другий рік поспіль в Коноплянській сільській раді учні, які стали переможцями олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань отримали стипендію, що виплачується за рахунок бюджету сільської ради. Напередодні нового навчального року дану заохочувальну виплату одержали 54 учні закладів освіти Коноплянської сільської ради на загальну суму майже 30 тис. гривень.  Стипендія призначається у трьох номінаціях: науково-навчальна діяльність, мистецька діяльність, спортивні досягнення. Вітаємо наших переможців, бажаємо подальших успіхів у науковій та творчій діяльності!!!

Опорний заклад «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

1. Данилова Ліна Олександрівна. Номінація «Науково-навчальна діяльність». ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. 1000 гривень.
  2. Латашенко Олександра Валеріївна. Номінація «Спортивні досягнення». ІІ місце в фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з волейболу серед дівчат. 600 гривень.
  3. Латашенко Тетяна Валеріївна. Номінація «Спортивні досягнення». ІІ місце в фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з волейболу серед дівчат. 600 гривень.
  4. Недіна Аліна Сергіївна. Номінація «Спортивні досягнення». ІІ місце в фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з волейболу серед дівчат. 600 гривень.
  5. Жукова Олена Сергіївна. Номінація «Спортивні досягнення». ІІ місце в фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з волейболу серед дівчат. 600 гривень.
  6. Сташок Віталій Олександрович. Номінація «Спортивні досягнення». І місце в фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з гандболу серед команд юнаків. 800 гривень.
  7. Сташок Вячеслав Олександрович. Номінація «Спортивні досягнення». І місце в фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з гандболу серед команд юнаків. 800 гривень.
  8. Сєрков Владислав Миколайович. Номінація «Спортивні досягнення». І місце в фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з гандболу серед команд юнаків. 800 гривень.
  9. Жосан Микита Андрійович. Номінація «Мистецька діяльність». І місце обласної природоохоронної акції «Ялинка». 1500 гривень.
  10. Колектив учнів 7-А класу (13 учнів). Номінація «Мистецька діяльність». І місце обласної природоохоронної акції «Ялинка». 7000 гривень.
  11. Калашников Артем Васильович. Номінація «Мистецька діяльність». ІІ місце обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 1000 гривень.
  12.  Семчук Вікторія Михайлівна. Номінація «Мистецька діяльність». ІІ місце обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 1000 гривень.
  13.  Горб Анастасія Максимівна. Номінація «Мистецька діяльність». ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 500 гривень.
  14. Казковий театр «Смішарики» (20 учнів). Номінація «Мистецька діяльність». ІІ місце обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 5000 гривень.
  15. Когут Анастасія Юріївна. За особливі успіхи у навчанні. Отримала свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з відзнакою. 1000 гривень
  16. Сєбова Юлія Миколаївна. 1000 гривень За особливі успіхи у навчанні. Отримала свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з відзнакою. 1000 гривень

Богунівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДС»

1. Лахно Олександра Віталіївна. Номінація «Мистецька діяльність». ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 500 гривень.
  2. Кузь Вікторія Олександрівна. Номінація «Мистецька діяльність». ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 500 гривень.
  3. Швець Олександр Олегович. Номінація «Спортивні досягнення». І місце в фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з гандболу серед команд юнаків. 800 гривень.
  4. Атаманюк Володимир Володимирович. Номінація «Спортивні досягнення». І місце в фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з гандболу серед команд юнаків. 800 гривень.
  5. Ільчишина Дарина Олегівна. За особливі успіхи у навчанні. Отримала свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з відзнакою. 1000 гривень

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1. Яковлєва Анастасія Андріївна. Номінація «Мистецька діяльність». ІІ місце обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 1000 гривень.
  2. Ульянова Софія Олегівна. Номінація «Мистецька діяльність». І місце обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 1500 гривень.