3 грудня 2019 року відбулася сесія Коноплянської сільської ради.

Дата: 04.12.2019 16:11

На черговій сесії депутати Коноплянської об’єднаної територіальної громади внесли зміни до бюджету 2019 року – виділили кошти на заміну вікон Калинівської школи (99 тис. 116 грн.), встановлення нових вхідних дверей Джугастрівського НВК (33 тис. 159 грн.); передбачили кошти в сумі 10 тис. грн. на розчистку доріг від снігу та збільшили видатки на оплату робіт та послуг з утримання інфраструктури населених пунктів (майже 78 тис. грн.).

Заступник сільського голови Бурлакова Є. Г. звітувала про виконання Стратегії плану розвитку Коноплянської громади за 2019 рік.

Депутати, вчергове, внесли зміни до Програми підтримки та розвитку закладів охорони здоров’я на 2019-2021 роки, додатково виділивши кошти (25 тис. грн.) для потреб Іванівської лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги.

Також, депутати затвердили склад конкурсних комісій з відбору керівників Гудевичівської школи та Богунівського НВК; структуру та штатні розписи закладів культури, освіти та виконавчого апарату на 2020 рік; встановили ставки та пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розглядали звернення, заяви, тощо.

Головним питанням стало прийняття основного фінансового документу громади – прийняття бюджету на 2020 рік.