Села нашої громади – унікальні та популярні…

Дата: 04.03.2020 12:21

До складу Коноплянської об’єднаної територіальної громади входить 15 населених пунктів. Кожен з яких має свою історію утворення, цікаві факти та особливості. Головним обличчям будь якого села – є його назва. В Україні налічується 28 376 сільських поселень. І дуже часто у зовсім іншому куточку нашої держави ми можемо зустріти Калинівку, Тарасівку, Іванівку… А от чи мандруючи батьківщиною, трапиться на нашому шляху Конопляне, Михайлопіль або Силівка? … Однозначно ні!! Адже такі села є лише у нас. Унікальними для України є також Шерове, Люботаївка, Джугастрове, Новакове та Гудевичеве. Маємо в своєму складі 8 сіл, які ніколи не зустрінеш за межами Коноплянської громади. Тепер про популярність … Беззаперечно лідерами в даній «номінації» є Калинівка та Тарасівка. Калинівок налічується 84, а Тарасівок – 77. Соколове та Вовкове в Україні по 5 сіл. Назву Богунове ще можна побачити на карті Смілянського району Черкаської області, Козлове - у нас і в Луганській області, а тезка с. Марціянове зовсім поруч, у наших сусідів – Знам'янській ОТГ.

Ось така ми, в чомусь унікальна, в чомусь популярна, Коноплянська об’єднана територіальна громада.