Шановні жителі Коноплянської ОТГ!

Дата: 25.03.2020 15:44

Фото без описуСтаном на 25 березня на території Коноплянської громади не виявлено випадків захворювання на коронавірус COVID-19! Просимо Вас не піддаватися паніці та зберігати спокій!

Водночас, закликаємо дотримуватися всіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та не виходити з дому без нагальної потреби. При перших ознаках захворювання ТЕРМІНОВО звертайтеся до сімейних лікарів.

Звертаємося до мешканців сільської ради, що повернулися із-за кордону – будь ласка, не порушуйте правил карантину та протягом 14 днів будьте вдома – не наражайте на небезпеку своїх рідних, близьких та односельців! Ми віримо у Вашу свідомість та повагу до співвітчизників!

Звертаємося до батьків учнів – КАРАНТИН – це не канікули! Задля безпеки діти мають залишатися вдома, а відпочивати та проводити вільний час лише у власному подвір’ї.