Вшановуємо пам’ять визволителів!

Дата: 04.04.2020 14:17

Квітень 1944 року став визвольним для наших сіл. Надзвичайно дорогою ціною дісталася країні ця перемога! 76 років назад тому на території населених пунктів Іванівського району точилися запеклі бої… Скільки загинуло військових за ті весняні дні… скільки солдат, які ціною власного життя здобували для нас ту перемогу, та які так ніколи і не повернулися додому… В бою поблизу с. Шерове загинуло 18 солдат, с. Силівка – 19, с. Євгенівка – 10, с. Новомиколаївка – 20, с. Михайлопіль – 11, с. Гудевичеве – 276, с. Тарасівка – 46. В с. Богунове поховано 210 солдат. На двох кладовищах с. Калинівки розташовані 4 братські могили.
Скільки доль ламає війна…

Сьогодні, ми не можемо зібратися біля пам’ятників, обелісків, братських могил, щоб згадати героїв Другої Світової війни, але ми завжди будемо з вдячністю пам’ятати про подвиг наших земляків!!!