Наводимо лад на сільських кладовищах!

Дата: 24.04.2020 14:38

На території Коноплянської громади прибирання кладовищ здійснюється комунальним підприємством «Розенфельд» за підтримки депутатського корпусу та небайдужих громадян... Великий обсяг роботи проведений в Михайлопільському старостинському окрузі, де за кошти жителів та сільської ради встановлюється огорожа. Долучилось до благоустрою кладовищ ПСП «Україна».
В Калинівці депутати проводять заходи з оновлення огорожі.
В Шеровому прибирання здійснювалось КП «Розенфельд» та депутатом ОТГ Сєбовим М. С.
На Новомиколаївському кладовищі організовано вивіз сміття.

Дякуємо всім небайдужим жителям громади за активну позицію з даного питання!

Звертаємо увагу, що чистота, в тому числі і на кладовищах, залежить від КОЖНОГО з нас! Не приносьте на могили померлих родичів штучні квіти, не викидайте пластиковий непотріб за огорожі, СЛІДКУЙТЕ ЗА ЧИСТОТОЮ!

Ми спільно з депутатами, працівниками комунального підприємства, активними громадянами робимо все можливе, щоб на кладовищах громади було прибрано!

Просимо долучатися до ініціатив, а ми завжди готові надати свою допомогу! Тільки спільною працею можна досягти успіху!

Поважайте померлих рідних – не смітіть на їх могилах!