Про завершення 2019/2020 навчального року

Дата: 15.05.2020 10:15

Шановні мешканці Коноплянської громади!

Повідомляємо Вам, що 2019-2020 навчальний рік завершиться 29 травня, але без звичного для нас свята Останнього Дзвоника.  Підсумкове оцінювання здійснюватиметься з урахуванням результатів навчання у І семестрі, січні-березні 2020 року та результатів дистанційного навчання у ІІ семестрі.

Учні 11 класу складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Орієнтовні терміни проведення основної сесії ЗНО – 25 червня-17 липня 2020 року.

Вручення документів про освіту учням 9 класів відбудеться 12 червня. Учні 11 класу отримають документи про освіту після проходження ЗНО.

Також повідомляємо, що Міністерством освіти і науки України рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема – випускні вечори.

Шановні освітяни, батьки, ми разом з Вами та дітьми, проходимо не простий, часто стресовий шлях дистанційного навчання та спілкування. Дякуємо за Ваше терпіння!

У разі виникнення питань звертайтеся до адміністрації закладів освіти або відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого апарату Коноплянської сільської ради.