ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА!

Дата: 01.06.2020 08:25

З моменту створення, Коноплянська ОТГ неодноразово своїми діями підтверджувала девіз «Все найкраще дітям!». Ми з депутатами за підтримки підприємців, активних громадян постійно намагаємося подарувати радість юним жителям громади: з 2018 року ввели безкоштовне харчування для учнів 1-11 класів; оздоровлюємо у найкращих таборах країни обдарованих дітей та дітей, що потребують особливої соціальної уваги; третій рік поспіль школярі-переможці обласних й всеукраїнських конкурсів мають змогу отримати стипендію, а ще влаштовуємо свята, конкурси, змагання, турніри; співфінансуємо закупівлі для закладів освіти  нових меблів, техніки, матеріалів для навчання, впроваджуємо енергозберігаючі технології та багато  іншого.

Турбуємось про дозвілля найменших мешканців – у 8 селах відкрито 11 дитячих ігрових майданчиків, на придбання та встановлення яких сільська рада витратила 528 тис. грн., також залучено позабюджетних 80 тис. грн. Вже протягом трьох років постійно даруємо радість всім дітям громади, щороку облаштовуючи нові місця для відпочинку та розваг.

Надалі плануємо особливу увагу приділяти підростаючому поколінню! Діти – наше майбутнє!

І поки ще триває заборона на проведення масових заходів, не маємо права ризикувати та збирати наших діток у великі натовпи – тож доводиться вітати онлайн! Бережемо наших діток разом! Бажаємо всім дівчаткам та хлопчикам якомога більше позитивних емоцій, посмішок, здійснення мрій та здоров’я! З Міжнародним Днем захисту дітей!