ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 18.08.2020 16:36

На засіданні 37 позачергової сесії головним питанням було внесення змін до бюджету сільської ради, а саме: виділення коштів на капітальний ремонт внутрішньої перегородки учбового класу Гудевичівської ЗОШ І-ІІ ст. (49 332 грн.);  заміну 2х дверей в Михайлопільському закладі дошкільної освіти (8800 грн.); придбання засобів індивідуального захисту та антисептиків для шкіл та дитячих садочків ОТГ (24 500 грн.); поточний ремонт доріг (49 755 грн.); ремонт вуличного освітлення в населених пунктах громади (49 478 грн.); гідродинамічну очистку скважини артсвердловини с. Богунове (98 570 грн.); забезпечення медикаментами пільгових категорій населення (44 600 грн. – субвенція для центру первинної медико-санітарної допомоги); придбання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення новоствореного відділу соціального захисту населення.

Дякуємо всім за роботу!