Школи громади готові відновити освітній процес!

Дата: 23.08.2020 12:42

Провели огляд стану готовності закладів освіти Коноплянської сільської ради до початку нового навчального року.

Особлива увага приділяється організації роботи шкіл та садочків під час пандемії коронавірусу COVID-19, з додержанням усіх карантинних заходів. У новому 2020-2021 навчальному році нас чекає чимало викликів, ми спільно з колективами закладів освіти
доклали максимум зусиль, щоб створити безпечні умови для виховання та навчання дітей. Але пам’ятайте – щоб не допустити поширення хвороби, кожен громадян повинен користуватися засобами індивідуального захисту та дотримуватися соціальної дистанції!
Ми бажаємо всім учасникам освітнього процесу не хворіти, з радістю навчатися та працювати! Шкільні класи з нетерпінням очікують на Вас! Маємо надію, що таких довгих перерв у навчанні більше не буде!