І сесія VIII скликання Коноплянської сільської ради

Дата: 04.12.2020 11:11

3 грудня 2020 року відбулося засідання І сесії VIII скликання Коноплянської сільської ради. Голова виборчої комісії Щерба Валентина Христианівна вручила посвідчення новообраним депутатам та сільському голові Волошину Олександру Антоновичу.

Секретарем Коноплянської громади обрано Яснюк Людмилу Володимирівну, заступником голови – Бурлакову Євгенію Геннадіївну.

За поданням голови ОТГ старостою Михайлопільського старостинського округу призначено Серженюк Людмилу Миколаївну, а Калинівського – Черненка Олександра Володимировича.

У зв’язку із затримкою підписання Президентом України Закону «Про реорганізацію громад та районів» питання вибору старости Катерино-Платонівського старостинського округу буде розглянуто пізніше.

На засіданні сесії розглядалися й інші організаційні питання (затвердили Положення про старосту, внесли зміни до структури виконавчого апарату сільської ради, створили постійні комісії сільської ради, утворили виконавчий комітет та ін.)

Дякуємо за довіру! У нас є багато завдань, планів, задумів, ідей втілення яких буде залежати від кожного з нас! Віримо у злагоджену роботу депутатів, старост, працівників апарату та сподіваємося на підтримку ініціатив та допомогу від наших жителів. Адже тільки разом ми можемо бути кращими!