Негода вирувала на території громади

Дата: 01.02.2021 09:36

Протягом декількох днів снігопад засипав Коноплянську громаду. Починаючи з 27 січня, в громаді розчищалися дороги працівниками комунального підприємства "Розенфельд". Посильну допомогу технікою надали ПСП "Україна", ТОВ "Правда" та небайдужі особи - Карагяур І. й Денисенко В., які ще й звільнили зі сніжного полону маршрутний автобус. Фермер Петренко О. власним транспортом забезпечив підвіз дітей в село Маркевичеве.

З цього дня Калинівський старостинський округ та частково в Катерино-Платонівський залишилися без світла. Відсутність електроенергії  спричинило припинення водопостачання в населених пунктах цих округів.

30 січня до населеного пункту Тарасівка була розчищена дорога і відкрито  транспортне сполучення. Розширили сніжні тунелі до с. Люботаївка, що надало змогу мешканцям селища Петрівки дістатись домівок. Дякуємо директору ТОВ Правда-Яковлєву В. та директору ПСП Дружба - Іскрі О. за надану допомогу. Виконавці - Гатайло В.  , Димов В., Станєв М., Марусяк Л.

30 січня в с.Ганно-Покровка відновлено електропостачання. Гайдай В. надав потужного трактора для пошуку пориву ліній електропередач (тракторист - Стружан Г.), Петренко С. та Мініч В. допомагали боротись з сніговими заметами, Горбенко Д. разом з Григорійчуком В. на снігоході шукали пошкодження електромереж. Окрема подяка - Запорожану А. Ці  небайдужі люди допомогли енергетикам віднайти місце аварії.

31 січня  після завершення відновлювальних робіт подано струм до частини с.Гудевичевого (Андріївки) та відновили подачу струму до артсвердловини с.Новакове.

Дякуємо усім, хто приймав участь у ліквідації наслідків нагоди!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису