До уваги споживачів

Дата: 12.02.2021 08:44

До уваги споживачів! З 1 січня 2021 року та до кінця терміну визначеного у Постанові КМУ

26 грудня 2020 року, у відповідності до вимог підпункту 5 пункту 6.2 розділу VI Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2500, сайті ТОВ «Одесагаз-Постачання» була опублікована ринкова ціна на природний газ для потреб побутових споживачів, що вступала в дію з 1 січня 2021 року – 9 850,00 грн. за 1000 м. куб. (з урахуванням ПДВ).

У з в’язку з соціальною напругою та наміром забезпечити населення природним газом за менш обтяжливою ціною для найбільш вразливої категорії споживачів, відкликаючись на заклики Уряду підтримати соціальну ініціативу Уряду та НАК «Нафтогаз», яка була закріплена відповідною Постановою КМУ від 18.01.2021 року № 25 (далі – Постанова КМУ), ТОВ «Одесагаз-постачання», встановлює з 1 січня 2021 року та до кінця терміну визначеного у Постанові КМУ, ціну на природний газ для потреб побутових споживачів на рівні 6,99 грн. з ПДВ.

Споживачам, які здійснили у лютому платіж за спожитий у січні газ за ціною 9,85 грн/м.куб, ТОВ «»ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» буде здійснено перерахунок вартості газу, спожитого у січні 2021 року за ціною 6,99 грн/м.куб.  Різниця вартості (переплата) буде зарахована такому споживачеві у наступні періоди споживання.