Засідання комісії з питань наповнення місцевого бюджету, легалізації заробітної плати та вирішення земельних питань

Дата: 03.03.2021 15:12

З початку року щомісячно в сільській раді проводяться засідання комісії з питань наповнення місцевого бюджету, легалізації заробітної плати та вирішення земельних питань.

Чи не порушується трудове законодавство чи легалізована зайнятість населення – про це сьогодні йшла мова з керівником ПСП “Україна” Гольдман Т.А. А розпочалася вона з приємної місії – сільський голова Волошин О.А. вручив Тамарі Анатоліївні Почесну грамоту територіальної громади.

Слід відзначити, що сільгосппідприємство, очолюване Гольдман Т.А., працює в законодавчому полі. Як і вбільшість господарств, сільгосппідприємство Україна пройшло важкий фінансовий рік, проте не допускало порушень трудового законодавства, здійснювало сплати по всім видам податків та розраховувалося за своїми зобов’язаннями перед пайщиками.

На сьогодні кількість найманих працівників на підприємстві складає 18 осіб, на літній період ця цифра дещо збільшиться.

Під час зустрічі присутні поділилися своїми думками щодо земельної реформи, яка стартуватиме з 1 липня. Звичайно, у керівника сільгосппідприємства є побоювання з цього приводу – яка вартість 1 га землі, чи будуть розірвані договори оренди, якщо вони заключені на 10 років, як землевласник, викупивши земельну ділянку, зможе її обробляти, якщо вона знаходитиметься посеред поля?

Насамкінець наради, сільський голова Волошин О.А., побажав Тамарі Анатоліївні та господарству, яке вона очолює, - процвітання та стабільного врожаю, адже від цього залежить наповнюваність бюджету територіальної громади.