Стартує 16-та Всеукраїнська акція «Серце до Серця» – «Здорові немовлята!»

Дата: 25.03.2021 12:58

В усіх регіонах України у період з 1 квітня по 30 вересня 2021 року проходитиме 16-а Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!».

Акція відбуватиметься шістнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. Ініціатором проведення акції є Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

Цього року акція проходитиме в адаптивному режимі з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

Кошти будуть зібрані з метою придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень та пологові будинки України.

До проведення акції організатори акції запрошують долучитися зацікавлені організації, підприємства, установи різних форм власності, небайдужих громадян.

Надзвичайно важливою є підтримка й допомога у проведенні цього суспільно-важливого проєкту. Всі кошти, зібрані під час акції, мають бути перераховані у повній сумі на рахунок фонду через відділення будь-якого банку України.

Рахунок для благодійних внесків:

АТ КБ «Приватбанк»:
ІВА
NUА 17 305299 0000026008043604327, ЄДРПОУ 34354227
ПАТ «Кредобанк»
ІВА
NUA 39 325365 0000002600501306399, ЄДРПОУ 34354227
Найменування платежу: «Благодійний внесок для __________ назва області (міста)».