Адмінкомісія вирішує

Дата: 08.04.2021 11:52

Фото без опису Вчора адміністративна комісія працювала за протоколами, складеними працівниками правоохоронних органів: неправдивий виклик, домашнє насильство та правила утримання домашніх собак. Це перше засідання, далі члени комісії збиратимуться за визначеним графіком або за потреби – позачергово.

В подальшому в пріоритеті адмінкомісії – контроль за дотриманням чистоти території громади. І тут мова йде не лише про вивіз побутового сміття, комісія має на меті достукатися до свідомості громадян і розпочати сортування сміття. Не обов’язково купувати дороговартісні сміттєві контейнери – їх можна виготовити своїми силами.

А ще члени комісії дійшли згоди: щоби не було нарікань від жителів населених пунктів – закріпити за кожним кладовищем відповідальну особу, яка за допомоги односельців підтримуватиме санітарний порядок.

Приємно було чути від членів адмінкомісії добрі відгуки на адресу Черненка О.В., старости Калинівського старостинського округу.

Сьогодні адміністративна комісія працювала за протоколами, складеними працівниками правоохоронних органів: неправдивий виклик, домашнє насильство та правила утримання домашніх собак. Це перше засідання, далі члени комісії збиратимуться за визначеним графіком або за потреби – позачергово.