Весняне прибирання

Дата: 15.04.2021 11:49

14 квітня територією нашого прибирання стало сміттєзвалище, що знаходиться вище Шерового. Воно паспартизоване, але не "застраховане" від хаотичного нагромадження побутових відходів та сміття. Напередодні власним транспортом бортування цього сміттєзвалища провів Баранов Сергій. Дякуємо пану Сергію за те, що завжди підтримує та допомагає Громаді!

Бортування - це лише пів справи, а після проведених робіт було видно, що від великої кількості поліетиленового сміття найбільше потерпають схили, узлісся, узбіччя дороги та прилеглі земельні ділянки. Тому сьогодні ми працювали саме тут. І вже за декілька годин гора, що була вкрита поліетиленом та папером, зазеленіла та зарясніла польовими квітами.

До речі, 17 квітня депутат сільської ради Сєбов М.С. ініціює толоку в с.Шерове, тож запрошуємо всіх, кому не байдуже наше довкілля, долучитися до цієї справи!

Далі буде...