В Конопляному відбувся мітинг-реквієм з нагоди 35 роковин Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2021 14:08

35 років нас віддаляє від того часу, коли диспетчер телефоном повідомляє про загорання даху на ВПЧ -2 в результаті вибуху. Але горів не дах, то горіла українська земля. Сьогодні ми засвідчили свою шану тим, хто був поряд з бідою в ті трагічні для всього людства хвилини. Вони віддали свою молодість, життя і здоров’я, щоб врятувати людей і рідну землю. Як згадує учасник ліквідації Моравський Є.В., тоді ніхто не задумався про можливі наслідки,  а першими писали заяви, щоб їх відправили в зону чорнобильської аварії.

Висловлюємо нашу вдячність учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за мужність, стійкість і терпіння та світла пам'ять тим ліквідаторам, які вже пішли з життя через наслідки Чорнобильської катастрофи.