До уваги багатодітних родин, які проживають на території Коноплянської сільської ради!!!!

Дата: 05.05.2021 12:35

Відтепер видача посвідчень багатодітним родинам здійснюється службою у справах дітей Коноплянської сільської ради, за адресою: с.Конопляне, вул.30-річчя Перемоги,70(адмінбудівля сільської ради).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  02 березня 2010 року № 209, посвідчення видаються одному з батьків за місцем його реєстрації протягом одного місяця після подання таких документів:

заява одного з батьків про видачу посвідчень;

копії свідоцтв про народження дітей;

копії свідоцтва про шлюб (крім батьків, які не перебувають у шлюбі);

копії сторінок паспорта громадянина України батьків з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату видачі паспорта та місце реєстрації;

копії посвідки на постійне проживання батьків, якщо вони є іноземцями або особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах;

довідка про склад сім’ї;

фотокартки (батьків та дітей, яким виповнилося 6 років) розміром 30 х 40 міліметрів;

довідка із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання) та зазначену довідку з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову (у разі навчання дитини за межами України).

У разі переміщення багатодітної сім’ї із тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення, до іншої адміністративно-територіальної одиниці посвідчення видаються одному з батьків за місцем реєстрації після подання:

заяви одного з батьків про видачу посвідчень;

копій свідоцтв про народження дітей;

копії свідоцтва про шлюб (крім батьків, які не перебувають у шлюбі);

копій сторінок паспорта громадянина України батьків з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату видачі та місце реєстрації;

фотокарток (батьків і дітей) розміром 30 х 40 міліметрів;

довідки із загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання);

довідки про реєстрацію місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання);

копії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб з відміткою територіального підрозділу ДМС про реєстрацію їх місця проживання.

Строк дії посвідчень, виданих внутрішньо переміщеним особам, не перевищує строку дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.