Виконавчий комітет інформує

Дата: 27.05.2021 12:52

Про основні питання засідання виконавчого комітету Коноплянської сільської ради:

????оздоровлення дітей. Планується виділити 100 тис.гривень на придбання путівок в дитячі оздоровчі заклади.

Сьогодні в оздоровчих закладах “Артек” та “Молода гвардія” перебуває 5 дітей з соціально незахищеної категорії. В літній період є можливість в цих закладах відпочивати та оздоровитися з частковою батьківською компенсацією, тривалість відпочинку - 21 день, вартість путівки складає 13 тис.грн.

Пришкільні табори відпочинку в цьому році не працюватимуть, а дошкільні навчальні заклади будуть переведені на літнє оздоровче меню.

????Матеріальна допомога. Члени виконавчого комітету розглянули 13 заяв жителів Громади про надання одноразової матеріальної допомоги.

????Тарифи на водопостачання. З 1 червня 2021 року для всіх населених пунктів громади змінюються тарифи на водопостачання. Відповідно до наданих розрахунків та калькуляції, економічно обґрунтована ціна за 1 м.куб. спожитої води становитиме 17.5 гривень.

Слід відзначити, що тарифи на платні послуги з водопостачання встановлюються тимчасово до 01 вересня, у вересні місяці вони будуть переглянуті.

В Михайлопільському старостинському окрузі тарифи на воду залишаються незмінними, питання щодо їх зміни розглядатиметься наступного місяця.