Про навчання за ваучерем

Дата: 02.06.2021 10:24

Вчора перед початком апаратної наради мали цікаву розмову з Хохловою Наталією Олександрівною, директором Іванівської районної філії Одеського обласного центру.

А цікава ця зустріч була тим, що на сьогодні є можливість навчатися за ваучерами. Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку або підготовку за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

Інформація має бути корисною тим, хто старше 45 років, і це можуть бути також - звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, для внутрішньо переміщених осіб.

Хто видає ваучери, за якими критеріями і які навчальні заклади здійснюють навчання за ваучерами, - на ці та інші питання можна віднайти відповідь на офіційному веб-сайті Державного центру зайнятості. Для тих, кому цікава інформація – публікуємо посилання на веб-сторінку https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery.