До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Дата: 10.06.2021 11:45

????Як інформує Березівська районна державна адміністрація, на сьогодні в районі створена ініціативна група з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при райдержадміністрації, яка протягом 45-ти днів визначить дату, час, місце та порядок проведення установчих зборів.

????Для довідки, Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган, основними завданнями якого є створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними та регіональними справами, здійснення контролю за діяльністю райдержадміністрації та забезпечення відкритості і прозорості її діяльності.

????Перелік необхідних документів розміщений на веб-сайті Березівської райдержадміністрації за посиланням: https://berezivka-rda.odessa.gov.ua/gromadska-rada/

електронна адреса: berezivskarda@gmail.com.

??Телефон для довідок: (04856) 2-14-37, 067-723-79-37.

???? Відповідальна особа – Чернецький Сергій Володимирович, начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації, організації діяльності ЦНАП, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Березівської райдержадміністрації.

????Прийом заяв для участі в установчих зборах завершується за 30 календарних днів до дати їх проведення.

????Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства до участі у формуванні Громадської ради!