Підтоплення житлових будинків

Дата: 23.06.2021 11:27

На жаль, сьогодні склалася критична ситуація, спричинена сильним зливним дощем.

20 червня в села нашої громади велика вода принесла велику біду та заподіяла непоправної шкоди людським садибам. З пагорбів в села ринули сильні потоки води, які за 20 хвилин підтопили одинадцять домогосподарств в с.Ганно-Покровка та вісім - в Калинівському старостинському окрузі.

Найбільше постраждали мешканці з Ганно-Покровки - місцями в оселях вода досягала 1 метра висоти, пошкоджені меблі, килими, особисті речі, вийшла з ладу побутова техніка, знищена городина, підтоплені підвали, колодязі та цистерни, замулені городи, подвір'я та будинки.

Зі слів мешканців села, на їхній пам'яті було всяке, але такого підтоплення, вони не пам'ятають.

Про це йшла мова сьогодні на терміновому засіданні комісії ТЕБ та НС у сільській раді.

Напередодні працівники сільської ради побували на місці, де стихія завдала найбільшої шкоди, а сьогодні зранку, разом зі старостами постраждалих округів, продовжили роботу в Ганно-Покрівці, Катерино-Платонівці та в населених пунктах Калинівського старостинського округу: оцінювали рівень ситуації, визначили кількість обійсть, постраждалих від паводку, складали акти обстежень наслідків, заподіяних стихією.

З бюджету громади 19 постраждалим жителям буде виділена грошова допомога. Щоб отримати фінансову допомогу з обласного резервного фонду для усунення наслідків повені, сільська рада звертатиметься до облдержадміністрації.

За допомоги КП "Розенфельд" буде здійснена робота з відкачування води в затоплених домогосподарствах, посильну допомогу нададуть небайдужі односельці.