“Наша незалежність”

Дата: 14.07.2021 08:37

Шановна Громадо! Пропонуємо вам долучитися до Всеукраїнського марафону Наша незалежність, мета якого – збір та поширення історичних матеріалів та фактів, що відіграли знакову роль у становленні незалежності України.

Всеукраїнський освітньо-культурний марафон Наша_незалежність передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними для Одещини.

За результатами проведення марафону буде визначена низка найкращих публікацій та їх відзначення на одному із заходів, які будуть проведені до Дня незалежності України.

Публікувати матеріали пропонується до серпня 2021 року під єдиними хештегами: #Наша_незалежність#Марафон_30.

Пропонуємо публікувати матеріали на власних сторінках у соцмережах, їх також можна надсилати за адресами: commun@odessa.gov.ua та konoplyane2016@gmail.com. Надіслана вами інформація буде опублікована на сторінках у соціальних мережах та офіційному веб-сайті Коноплянської сільської ради.