50-й річний ювілей Калинівської школи

Дата: 01.09.2021 16:18

1 вересня 1971 року. Перша урочиста лінійка. Перші вітання з новим навчальним роком. І перші учні на чолі з першим директором Похлєбіним Б.В. розпочали навчання в новому приміщенні Калинівської школи.

Пройшли роки і сьогодні Калинівка святкує 50-річчя своєї школи. Вітаємо нинішніх учнів, випускників, педагогів всіх поколінь та мешканців всього села з Днем народження школи!

Шановні випускники Калинівської загальноосвітньої школи, якщо у вас сьогодні не було змоги відвідати рідну школу, то завтра, післязавтра, а може за місяць чи два, завітавши до Калинівки, ви будете мати нагоду – пройтися по коридорах школи, посидіти за шкільною партою, поспілкуватися з учителями, відчути себе учнем чи ученицею та зануритися в атмосферу дитинства і, без сумніву, згадати першу любов! Ви побачите, як змінилася школа, яка дала вам знання, вона стала більш сучасною, зберігши при цьому, найкращі свої традиції.

У цей святковий день ми всі бажаємо школі довгих-довгих років діяльності! Хай школа пишається своїми учнями, а учні з теплом у серці розповідають про школу, своїх вчителів, щасливі шкільні дні!