Двадцятий турнір пам'яті в селі Гудевичеве - відбувся!

Дата: 13.09.2021 12:28

Двадцятий турнір пам'яті в селі Гудевичеве - відбувся!

Сьогодні на сільському стадіоні зустрілися дві футбольні команди - збірна команда "Ветеран" та ветеранська команда с.Гудевичеве. Боротьба була безкомпромісною і перемогу здобули господарі. До речі, наймолодшому гравцю 41 рік, а найстаршому - 68. На турнірі був присутній генерал Єрмаков Ю. М.

Цей турнір щорічно присвячується пам'яті загиблих у різні часи наших земляків - Івана Власюка з Гудевичевого та Олександра Чеського з Джугастрового. За їх короткими біографіями - молоді долі, що обірвалися зарано, нестерпна батьківська біль за синами, сум рідних, близьких та світла пам’ять односельців про молодих людей.

Іван до Армії працював в місцевому колгоспі “Правда”. У квітні 1984 року був відправлений до Афганістану. Брав участь в 10-ти боях та тричі супроводжував автоколони. В липні 1984 року під час обстрілу автомобільної колони, була підбита машина, якою керував Іван. Він зумів відвести пошкоджену машину обабіч дороги та зайняти позицію для обстрілу. В цьому бою Іван Власюк отримав смертельне поранення. За мужність та відвагу Іван посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки.

Олександр навчався в Джугастрівській та Калинівській школі, які закінчив на “відмінно”. Після навчання в Одеському інституті народного господарства, працював начальником відділу в “Укргазбанку”. Веселий, спокійний, доброзичливий та врівноважений – таким він був і таким він запам'ятався. В 2014 році солдат Чеський загинув за незалежність України.

Сьогодні зібралися друзі та знайомі, щоб згадати Івана та Олександра, разом відвідати могили та вшанувати їх пам'ять!

Дякуємо за організацію турніру старості Калинівського старостинського округу Черненку О.В, депутату сільської ради Мамчуру В.М та Устиловському М.

В організації спортивного змагання нам допомогли депутат сільської ради Кесаєв Т., Піунов О. та Дучко В., щира їм за це дяка!