Михайлопільський старостинський округ: як працюють заклади торгівлі

Дата: 14.09.2021 12:41

Михайлопільський старостинський округ - сьогодні здійснили моніторинг закладів торгівлі, що працюють в цьому окрузі.

ФОП Гоменюку Л.Л. належать  два магазини, але різниця в них відразу помітна:  в Козловому – чисто та охайно, а в Михайлополі –  треба наводити лад. В Михайлополі також відчувається дефіцит площі для здійснення торгівлі: товар знаходиться на кучі і відвідувачам магазину важно орієнтуватися в такому хаосі.

Приємно вражені санітарним станом в магазині “Орхідея ” (власник – Кацалапенко В.В.) і на відміну від колег-підприємців з Калинівського та Михайлопільського старостинських округів, власником здійснюється продаж товару за касовим апаратом, тому акцизний податок  до бюджету громади надходить!