Як працювати далі: очно, дистанційно чи перебуватимемо на карантині, а навчання продовжиться в літній період?

Дата: 16.09.2021 16:33

Лише два тижні, як у нас почався освітній процес в закладах освіти, а вже постає питання, як працювати далі: очно, дистанційно чи перебуватимемо на карантині, а навчання продовжиться в літній період?

Саме з цього сьогодні ми розпочали нараду з керівниками закладів освіти громади. Аби не потрапити в карантинну зону, спокійно навчатися та працювати, необхідно вакцинуватися.  Згідно змін до постанови Кабінету Міністрів України №1236, в жовтій зоні у звичному режимі можуть працювати тільки ті освітні заклади, в яких 80% працівників вакцинувалися. В іншому випадку - дистанційне навчання.

Щодо ситуації в громаді - з 295 працівників закладів освіти громади,  вакциновано 120 осіб або 41%.

Найкраща ситуація в Михайлопільській загальноосвітній школі, працівники якої майже в повному складі щеплені від коронавірусної хвороби.

В Коноплянському дитячому садку та закладі дошкільної освіти с.Джугастрове - відповідно 80 та 83 відсотки вакцинованих.

Найгірше в дитячому дошкільному закладі с.Маркевичеве, де жодна особа з персоналу не вакцинована.  В дитячих садках сіл Катерино-Платонівка та Гудевичеве не краща ситуація - відповідно 14 та 11 відсотки вакцинованих працівників, що теж вплине на роботу закладів. Нагадуємо, що дитячі садки не працюватимуть вже в “жовтій” зоні (раніше такої вимоги не було).

Так, вакцинація повинна бути добровільною, але на сьогодні  вона – єдиний інструмент, при якому ми не лише зможемо працювати в очному форматі та надавати якісну освіту дітям, а також захистимо себе і оточуючих від підступної хвороби!