Літо завершилося, а оздоровлення дітей – продовжується!

Дата: 23.09.2021 12:30

За 9 місяців поточного року на оздоровлення до таборів відпочинку було направлено 14 дітей Громади, з них: троє побували в Міжнародному дитячому центрі "Артек", троє - в Українському дитячому центрі "Молода гвардія" та вісім дітей їздили на оздоровлення до табору "Чайка" КО (курортного об'єднання "Сонячний берег") - смт Сергіївка Білгород-Дністровського району.

До речі, зміни до Міжнародних дитячих центрів формуються протягом року і вже наприкінці вересня двоє діток поїдуть в "Молоду гвардію" та "Артек".

Сама оздоровча кампанія триває до 31 грудня, дому діти ще матимуть змогу поїхати на оздоровлення.

Пріоритетним напрямом оздоровчої кампанії є охоплення оздоровленням та відпочинком дітей пільгових категорій, які потребують особливої уваги і підтримки, це: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих у районі проведення АТО, діти учасників бойових дій, діти внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти.