Вітаємо з Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 27.09.2021 11:59

Щиро вітаємо колективи дитячих садочків "Сонечко" (с.Конопляне), "Перлинка" (с.Михайлопіль), "Ластівка" (с.Гудевичеве) та колективи дошкільних відділень Богунівського, Катерино-Платонівського, Джугастрівського та Маркевичевського навчально-виховних комплексів зі святом - Всеукраїнським днем дошкілля????!

Дошкілля - це ранок дитинства, а ранки повинні бути світлими, веселими та щасливими! Тож бажаємо, щоб в кожному дитячому садочку нашої громади щиро і дзвінко лунав дитячий сміх, а неймовірні мрії малечі досягали фантастичних висот!

Хай лагідні посмішки ваших сонечок???? , енергія невгамовних ластів'ят????, краса і чарівність маленьких перлинок????, зігрівають теплом ваші душі та надихають на створення чарівної казки для нашої малечі.

Шановні працівники дошкільної освіти, ми пишаємось вами та дякуємо за ваше терпіння, безмежну любов та відданість професії!

Зичимо вам міцного здоров’я, творчих злетів та здійснення усіх мрій????????????!