Березівська РДА: 10 жовтня в с.Конопляне відкритий спортивний майданчик

Дата: 11.10.2021 11:10

Успішно втілюється в життя Президентська програма " Здорова Україна", мета якої зробити спорт доступним для всіх вікових груп населення. До соціального проекту "Активні парки - локації здорової України' долучилися всі 16 громад Березівського району.

Сьогодні,10 жовтня, відбулося чергове відкриття спортивного майданчика у Коноплянській громаді за участю голови Березівської районної державної адміністрації Віталія Лабуша, голови громади Олександра Волошина, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івана Іванова, заступника сільського голови Євгенії Бурлакової, директора Будинку культури Лариси Калашникової, землевпорядника сільради Сергія Герасимова.

У вітальному слові голова райдержадміністрації Віталій Лабуш зазначив:" Ми маємо вже другий спортивний майданчик проекту "Активні парки- здорова Україна"(перший нещодавно відкрили у Березівці). Тепер і жителі Коноплянської громади мають змогу долучитися до занять спортом, обравши для себе віртуального тренера. Адже зчитавши QR- код локації з смартфона, можна обрати для себе певний рівень тренувань за складністю. Тренування можна проводити на будь-якому тренажері, який встановлено у парку."

Першими провели тренування юні спортсмени Коноплянської громади, а згодом долучилися і всі бажаючі.